Obraz na płótnie – Rejs statkiem po oceanie – trzyczęściowy KN1270AW1 - Digitaldruk
Obraz na płótnie – Rejs statkiem po oceanie – trzyczęściowy KN1270AW1 Zobacz większe

Kliknij na obrazek aby go powiększyć

Nowy produkt

Obraz na płótnie – Rejs statkiem po oceanie – trzyczęściowy KN1270AW1

Średnia ocena 10/10 - Liczba opinii 2

Cena:45,00 zł

Płatności

Opis produktu

Używamy drukarek wielkoformatowych Epson wyposażonych w najnowsze głowice MicroPiezo™, które zapewniają najwyższą gładkość kolorów i dokładność szczegółów.
Ekologiczne tusze Epson UltraChrome Ink z technologią Vivid Magenta gwarantują szerszą gamę kolorów i większą dokładność barw. Wydruki są odporne na działanie promieni słonecznych, więc niezwykle długo zachowują kolor oraz jakość.
Stosujemy wysokiej jakości płótno o delikatnym splocie, które zapewnia doskonałą ostrość obrazu oraz optymalne odzwierciedlenie kolorów.
Obrazy nie wymagają dodatkowej oprawy i są gotowe do powieszenia zaraz po wyjęciu z pudełka. Posiadają zadrukowane boki oraz zamocowaną zawieszkę.
Płótno naciągnięte jest na naturalną sosnową ramę o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz zyskuje przestrzenny efekt 3D.
Obrazy są owijane folią stretch zapewniając ochronę przed wilgocią, oraz pakowane w sztywny karton zapewniający bezpieczeństwo w transporcie.

Opinie

rating 100% OK
Beata J. dnia 2017-05-21 W skali 1-10 daję 10! Doskonała jakość wykonania, szybka przesyłka, świetny kontakt, profesjonalizm, GORĄCO POLECAM!!!
rating Wzorowa ocena
 dnia 2015-04-01

Bardzo szybka dostawa. Produkt zgodny z opisem i zdjęciem. Jest to mój 4 zakup w tym sklepie. Sklep gorąco polecam.Inne warianty obrazu

Inne produkty w tej kategorii