Podsumowanie
positive

100%

(2817 recenzje)

Średnia ocena 9.8/10

neutral

0%

(0 recenzje)

Ilość recenzji 2817

negative

0%

(0 recenzje)

Zadowalający zakup
rating

Super firma. Bardzo duży wybór towarów. Świetna jakość wykonania. Ekspresowa wysyłka.

W porządku
rating

Produkt, który kupiłam pozytywnie mnie zaskoczył, na duży plus. Bo to piękny obraz.

Spoko obsługa
rating

Jestem zadowolona z zakupu.

Dobry produkt
rating

Kontakt z firmą bardzo dobry. Towar bardzo dobrej jakości. Polecam

Bardzo Sprawnie
rating

Dziękuję ogromnie za przyspieszona wysyłkę

polecam ok
rating

Szybka obsługa oraz przesyłka.

Obraz na płótnie
rating

Bardzo dobra jakość wykonania.Obraz jest przepiękny.Nie mogę się doczekać aż przekażę go w prezencie.Super firma , bardzo szybka realizacja zamówienia.Dziekuję.

polecam
rating

Obraz dostarczony bardzo szybko, pięknie wykonany, prawidłowo zapakowany. Jestem bardzo zadowolona.

Zgodne wykonanie
rating

Firma godna polecenia. Zamówienie, realizacja i dostawa na wysokim poziomie, jestem bardzo zadowolona, jeszcze raz polecam!!

Wszystko w porządku
rating

Przesyłka szybka, dobrze zapakowana, chociaż kurier nie był ostrożny. Bardzo dobry, szybki kontakt ze sprzedawcą

Dobry zakup
rating

Transakcja przebiegła sprawnie i bez problemowo.

Szybka realizacja
rating

Obraz najwyższej jakości, polecam :)

OK
rating

mega szybka wysyłka, dziękuję i pozdrawiam

Produkt super
rating
Jestem bardzo zadowolona z zakupu
Zadowolenie pełne
rating

Jestem pozytywnie zaskoczona jakością obrazu, który otrzymałam. Obsługa zamówienia też super.

Dobra realizacja
rating

Jestem zadowolona z zakupu. Obsługa bardzo fajna, szybka wysyłka zamówienia.

Szybki kontakt
rating

Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Wydruk bardzo dobrej jakości. Przesyłka dobrze zapakowana. Kontakt i proces zakupowy również ok. Polecam.

Bez zastrzeżeń
rating
Wyszło pięknie, serdecznie polecam.
Warto
rating
Produkt zgodny z zamówieniem, starannie wykonany, ładny :-) Przesyłka dostarczona bez problemów
Zgodnie z oczekiwaniami
rating
Zamówiłam obraz, dostawa na drugi dzień... Szybko , sprawnie , jestem bardzo zadowolona .Polecam firmę. Dziękuję i pozdrawiam.