Druk z twojego zdjęcia

Wydruk z twojego zdjęcia

Wybierz plik

Ładowanie fotografii...
+
-
Kadr zdjęcia możesz dowolnie przesuwać i zmieniać.
Rodzaj wydruku
Warianty
Laminat
Rozmiar
Kadr
Pojedynczy obraz
Kadr
Efekt
Odbicie
Obrót
Cena przed rabatem: 0zł
Rabat: 0zł
Cena: 0zł
Ilość

Opis produktu

Fotografie na płótnie – gotowe do powieszenia na ścianie fotoobrazy, które możesz stworzyć za pośrednictwem naszej strony internetowej, stanowią nowoczesne rozwiązanie, zwłaszcza dla osób, które pragną wyrazić swój styl. Łącząc kreatywność z naszymi umiejętnościami technicznymi, otrzymasz obraz, który jest gotowy do powieszenia na ścianę. W ten sposób możesz udekorować nie tylko mieszkanie, ale również biuro, kawiarnię, gabinet i wiele innych miejsc. Drukowanie zdjęć na płótnie daje Ci dowolność w doborze tematyki, kolorystyki i stylu. Poczuj się jak prawdziwy artysta i za pomocą naszego kreatora zamów obraz na płótnie!

Możesz również wykorzystać własne fotografie. Zdjęcie drukowane na płótnie, to świetny prezent dla bliskiej Ci osoby, zwłaszcza jeżeli będzie to pamiątka wspólnie spędzonych chwil. W dzisiejszych czasach rzadko kiedy zdjęcia wykonane cyfrowo zostają oprawione, czy umieszczone w albumie. Korzystając z naszych usług, możesz pójść o krok dalej i powiesić wybrane zdjęcia na ścianie! Z pewnością wzbudzisz podziw wśród znajomych, a wystrój Twojego mieszkania będzie niepowtarzalny.

Jak tworzymy obrazy na płótnie

Używamy drukarek wielkoformatowych Epson wyposażonych w najnowsze głowice MicroPiezo™, które zapewniają najwyższą gładkość kolorów i dokładność szczegółów.
Ekologiczne tusze Epson UltraChrome Ink z technologią Vivid Magenta gwarantują szerszą gamę kolorów i większą dokładność barw. Wydruki są odporne na działanie promieni słonecznych, więc niezwykle długo zachowują kolor oraz jakość.
Stosujemy wysokiej jakości płótno o delikatnym splocie, które zapewnia doskonałą ostrość obrazu oraz optymalne odzwierciedlenie kolorów.
Obrazy nie wymagają dodatkowej oprawy i są gotowe do powieszenia zaraz po wyjęciu z pudełka. Posiadają zadrukowane boki oraz zamocowaną zawieszkę.
Płótno naciągnięte jest na naturalną sosnową ramę o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz zyskuje przestrzenny efekt 3D.
Obrazy są owijane folią stretch zapewniając ochronę przed wilgocią, oraz pakowane w sztywny karton zapewniający bezpieczeństwo w transporcie.