Polityka prywatności - Digitaldruk

Polityka prywatności

1. Administrator Danych Osobowych:

Digitaldruk Krystian Paradowski
Zofii Nałkowskiej 6 lok. 117
93-262 Łódź

NIP: 7292576092
REGON: 101424360

2. Jakie zbieramy dane:

  • Imię i nazwisko 
  • Adres zamieszkania 
  • Numer telefonu
  • Adres e-mailowy
  • Dane dotyczące Twojej wizyty, np. adres IP, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, itp.

 3.  W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane:

Celem przetwarzania danych osobowych jest realizacja zamówienia, natomiast dane zbierane podczas rejestracji będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia Tobie zalogowania się do naszego sklepu.

4. Dobrowolność pozyskiwania danych:

Każdy Użytkownik naszego serwisu ma możliwość wyboru, czy i w jakim zakresie chce korzystać z naszych usług i udostępniać informacje o sobie. Jeżeli z jakiś względów nie życzysz sobie pozostawienia swoich danych osobowych to masz prawo do ich usunięcia lub nie korzystania z naszego serwisu.

5. Prawo do wglądu oraz zmiany swoich danych:

Zgodnie z postanowieniami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997
roku, Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. po zalogowaniu się do sklepu masz możliwość zmiany lub usunięcia swoich danych osobowych zebranych podczas rejestracji i używancych do zalogowania się do sklepu. Danych użytych do transakcji zakupu nie można zmienić, ani usunąć, gdyż są one częścią rachunku. Danych zbieranych automatycznie nie da się zmienić lub usunąć.

6. W jaki sposób zabezpieczamy Twoje dane osobowe:

W trakcie zbierania danych osobowych, komunikacja między Twoim komputerem a naszym serwerem jest zaszyfrowana z użyciem protokołu SSL (Secure Socket Layer). Dodatkowo nasze bazy danych zabezpieczone są przed wglądem osób trzecich.

7. Zmiany polityki prywatności: 

Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.


Strona główna