5-elementowe obrazy na płótnie - Nowoczesne pięcioczęściowe obrazy - Digitaldruk

Obrazy pięcioczęściowe

Nasze produkty

Obrazy 5-elementowe

Naszym Klientom oferujemy nowoczesne i atrakcyjne wizualnie obrazy pięcioczęściowe wykonane w technice wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu są one niezwykle wyraźne i wspaniale nasycone kolorami. Wśród oferowanych modeli znajdziesz przyciągające uwagę panoramy miast, pojazdy lub naturę. Możliwość wyboru zróżnicowanego układu elementów pozwala dopasować obraz do preferencji kupującego oraz wystroju mieszkania czy biura. Nowoczesna technika wykonania gwarantuje wysoką trwałość, jak również nieblaknięcie produktu przez wiele lat.

Dla kogo przeznaczone są obrazy 5-elementowe z naszej oferty?

Bogaty wybór oferowanych obrazów kierujemy do wszystkich Klientów poszukujących wyjątkowego gadżetu pozwalającego stworzyć w pomieszczeniu niesamowity efekt wizualny. To nowoczesne rozwiązanie sprawdzi się zarówno w mieszkaniu, biurze, jak i sali konferencyjnej, dodając surowym wnętrzom przytulności oraz rozjaśniając je kolorami. Oryginalny obraz pięcioczęściowy, to coś, czego szukasz? Sprawdź wszystkie nasze propozycje i wybierz coś dla siebie! Serdecznie zachęcamy do składania zamówień w DIGITALDRUK!

Wydruk z twojego zdjęcia

Obraz pięcioczęściowy – opis

Nie brakuje osób na świecie, które lubią robić sobie zdjęcia, by upamiętnić daną chwilę. Fotografia jest jedną z tych dziedzin, która stale się rozwija, stąd też jedną z najpopularniejszych technik w ostatnim czasie stał się obraz pięcioczęściowy. Chodzi tu o to, że dane zdjęcie, czy zwykły obraz można podzielić na 5 części i stworzyć z tego spójną całość. Grafika prezentuje się wówczas imponująco niezależnie od tego, z jakiej strony patrzymy na zdjęcie.

Zastosowano tu wysoką technikę rozdzielczości, dzięki czemu obraz jest bardzo wyraźny, a ma do tego mnóstwo żywych kolorów. Technika zastosowana w 5-elementowych obrazach jest bardzo trwała i przez długi czas kolor nie blaknie. Takiego typu produkt świetnie może sprawdzić się w większych wnętrzach. Duży rozmiar obrazu pięcioczęściowego zawieszony na ścianie może zrobić szczególne wrażenie na oglądających.

5-elementowy obraz na ścianę

Na ten produkt chętnych będzie na pewno dużo. Z chęcią powieszą taki obraz pięcioczęściowy na swoich ścianach. Nasuwa się więc w tym przypadku pytanie, jak go zawiesić, by robił duże wrażenie nie tylko samym sobą, ale i oddawał w pełni, jak niesamowitą sztuką jest malarstwo w tym właśnie stylu. Do tego potrzeba kilku narzędzi, ale i wiedzy na temat, gdzie konkretnie obraz ma być powieszony. Tutaj nie może dojść do pomyłki, jeśli chodzi o kolejność danych części. Istotą tej techniki są 5-elementowe obrazy stąd też zaleca się pozostawienie niewielkich odstępów pomiędzy kolejnymi częściami.

W przypadku zawieszania na ścianie warto skorzystać z haczyków i gwoździ, ale można wcześniej zrobić specjalny szablon, na którym umieszczamy całość obrazu, by wiedzieć, w którym miejscu dokładnie umieścić daną część. Odrysowanie ich i przyklejenie szablonu do ściany powinno mocno ułatwić sprawę. Dzięki temu można skorzystać ze zwykłego wbijania gwoździ, nie potrzeba wiercić dziur w ścianie. Przy samym zawieszaniu kolejnych części warto skorzystać z poziomicy, aby wszystko było tak, jak tego oczekujemy. Obraz przecież ma tworzyć efekt symetrii i łączyć się w jedną całość.