Dwuczęściowy obraz na płótnie - Obraz dwuelementowy poziomy i pionowy - Digitaldruk

Obrazy dwuczęściowe

Nasze produkty

Szukasz dekoracji na ścianę Twojego domu, ale znudziły Ci się obrazy w tradycyjnym formacie? Teraz obrazy do salonu, obrazy do sypialni czy obrazy do kuchni mogą mieć o wiele ciekawszy kształt! W digitaldruk.pl proponujemy między innymi wydruki dwuczęściowe, które sprawią, że Twój dom nabierze niepowtarzalnego charakteru. Podzielenie danej grafiki czy zdjęcia na dwie równe części sprawia, że każdy obraz wygląda bardziej interesująco i intrygująco. Taka forma wydruku świetnie sprawdza się, jeśli chodzi o obrazy nowoczesne, ale nie tylko.

Dopasuj obraz dwuczęściowy do wybranego wnętrza

W naszym asortymencie znajdziesz następujące warianty dwuczęściowych obrazów na ścianę:

  • kwadratowe poziome
  • prostokątne pionowe

Dopasuj dwuczęściowy obraz do powierzchni, na której chcesz go zawiesić, a następnie wybierz grafikę pasującą kolorystycznie i stylistycznie do zastanego wnętrza.

W naszym asortymencie znajdziesz dwuczęściowe obrazy na płótnie przedstawiające architekturę, reprodukcje znanych arcydzieł, jedzenie i napoje, krajobrazy, naturę, kwiaty, ludzi, różne obiekty, pojazdy, a także zwierzęta. Z pewnością znajdziesz więc coś idealnego do swojego domu!

Unikatowe obrazy z Twoich fotografii

Jeżeli chciałbyś, abyśmy przygotowali obraz na płótnie ze zdjęcia, które sam zrobiłeś – wystarczy, że wyślesz je do nas w odpowiednim rozmiarze i rozdzielczości. Dzięki dużemu i profesjonalnemu wydrukowi Twoja fotografia zrobi teraz wrażenie na wszystkich gościach. Obrazy na ścianę to świetny pomysł na dekorację Twojego mieszkania lub domu! Szukasz czegoś innego? Zapoznaj się z innymi propozycjami z naszej oferty!Wydruk z twojego zdjęcia

Dwuczęściowe obrazy - dlaczego to ciekawy pomysł na dekorację pomieszczenia?

Polski rynek sztuki w ostatnim czasie dość intensywnie się rozwija. Obrazy przestały być już dobrem zbyt kosztownym dla przeciętnego odbiorcy. Szczególnym zainteresowaniem w ostatnim czasie cieszą się obrazy dwuelementowe, które dzięki swojemu niebanalnemu i efektywnemu wyglądowi są w stanie nadać wyjątkowego charakteru każdemu pomieszczeniu.

Obraz 2-elementy - dlaczego warto sięgać po taki element dekoracyjny pomieszczenia?

Wystrój wnętrza powinien nie tylko wpisywać się w aktualne modowe trendy. Należy pamiętać o tym, by przede wszystkim tworzył przyjazną atmosferę, sprzyjającą spędzaniu czasu w gronie najbliższych czy relaksowaniu się po ciężkim, pełnym wyzwań dniu. Aby stworzyć w pomieszczeniu wyjątkową atmosferę, warto sięgnąć po niezawodny element dekoracyjny, czyli obrazy. Można wybrać modele klasyczne, jednak zdecydowanie efektywniej będą wyglądały te składające się z dwóch elementów. Odpowiednio dopasowane mogą naprawdę przyczynić się do efektownej zmiany stylistyki wnętrza.

Obrazy dwuczęściowe to jeden z najlepszych sposobów na szybką metamorfozę wnętrza bez żadnego wysiłku. Tu nie ma potrzeby malowania ścian czy ponoszenia dużych nakładów finansowych na zakup nowych mebli. Zawieszenie obrazu trwa co kilka minut, jednak jego wybór może być już bardziej czasochłonnych. Polski rynek malarski ze względu na coraz większe zainteresowanie obrazami staje się coraz bogatszy, obfity w wiele ciekawych kompozycji, spośród których ciężko jest jednoznacznie wybrać te najlepszą.

Obrazy umieszczone w pięknych ramach, umieszczone blisko siebie pozwalają na uzyskanie w pomieszczeniu przytulnego i przyjaznego efektu. Zostawiając ściany puste, często można odnieść wrażenie, że pomieszczenie jest puste, jakby niedokończone. Być może nie wygląda to nieestetycznie, jednak takie miejsce z pewnością nie należy do przyjemniejszych, a spędzanie tu wolnego czasu nie będzie sprzyjało efektywnemu wypoczynkowi. Wbrew opinii wielu obraz to nie tylko tło do pomieszczenia. Często jest to jego serce decydujące o charakterze pomieszczenia. Co ważne, stosowanie obrazów to rozwiązanie ponadczasowe, które zawsze będzie się bardzo dobrze wpisywało w trendy obowiązujące w aranżacji wnętrz.

Jak dopasować obrazy dwuczęściowe do wnętrza?

Obrazy dwuelementowe dostępne są w dwóch wersjach: kwadratowej poziomej lub prostokątnej pionowej. Przy ich wyborze należy przede wszystkim mieć na uwadze rodzaj i wymiar powierzchni, na której mają się znaleźć. Dla uzyskanie jeszcze lepsze efektu należy dobierać obrazy mając na uwadze dopasowanie nadruku znajdującego się na nim do kolorystyki i stylistyki pomieszczenia.