Transport i motoryzacja / prostokątne pionowe obrazy na płótnie na ścianę, do salonu, sypialni i kuchni - Digitaldruk

Transport i motoryzacja

Nasze produkty

Pokazuje 1 - 48 z 185 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 185 elementów
Wydruk z twojego zdjęcia

Samochody i inne środki transportu

Chęć przemieszczania się towarzyszyła człowiekowi już od zarania dziejów. Dawniej w tym celu bardzo pomocne okazywały się proste maszyny i zwierzęta. Dziś podstawowym środkiem transportu są samochody i inne, nowoczesne pojazdy. I właśnie dlatego motoryzacja jest tematem przewodnim naszych niniejszych grafik.

Hołd dla motoryzacji

Ktoś pewnie zapyta, dlaczego w naszym zestawieniu projektów graficznych tak dużą rolę odgrywają samochody. Uznaliśmy, że w ten sposób oddajemy hołd motoryzacji. Dziś samochód jest chyba najbardziej rozpowszechnionym środkiem transportu. W naszej ofercie znajdują się obrazy dwuczęściowe z nowoczesnymi autami sportowymi i wyścigowymi, a także z samochodami uważanymi za klasyki. Nie bez powodu pojawiło się w naszym zestawieniu sporo samochodów reprezentujących amerykańską myśl techniczną. Dla wielu miłośników motoryzacji auta z USA to prawdziwe obiekty pożądania ze względu na ich osiągi, rozmiary i moc układu napędowego.

Alternatywne środki transportu

Jak widać w niniejszym zestawieniu, samochody na obrazach to główna, ale nie jedyna tematyka naszych grafik. Można u nas znaleźć przepiękne zdjęcia przedstawiające samoloty, statki, a także motocykle. Nie brakuje u nas również zdjęć pociągów, na których są one przedstawione jako niezwykle dynamiczne środki transportu. Bądź co bądź, zbiegające się szyny od zawsze były synonimem harmonii i idealnie zaprojektowanej perspektywy.

Co możemy Państwu zaproponować?

W skład naszej oferty wchodzą obrazy dwuczęściowe, których główną tematyką jest motoryzacja. Dlaczego składają się one akurat z dwóch części? W ten sposób udało się stworzyć wyjątkowy i niepowtarzalny efekt optyczny, dzięki któremu obrazy wydają się większe, bardziej przejrzyste, a zarazem idealnie dopasowane do aranżacji wnętrza.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

  1. Nasze samochody na obrazach są przedstawione niezwykle realistycznie, co jest zasługą m.in. głowic drukujących MicroPiezo.
  2. Postawiliśmy na ekologiczne tusze. Dzięki temu nasze obrazy wyglądają naturalnie i są nasycone kolorami.
  3. Nasze obrazy są nadrukowane na płótno o delikatnym splocie, dzięki czemu przedstawione na nich treści są wyraziste i pełne barw.
  4. Dostępne u nas obrazy dwuczęściowe posiadają specjalną zawieszkę, dzięki której można je powiesić tuż po dotarciu do odbiorcy.
  5. Dzięki zastosowaniu specjalnej, sosnowej ramy, udało nam się wprowadzić do każdej z kompozycji efekt 3D.
  6. Chronimy nasze obrazy dwuczęściowe. Zawsze zawijamy je w folię stretch.

Prezentowane samoloty, motocykle i samochody na obrazach to świetna propozycja dla osób, które cenią podróże. To także obowiązkowy element wystroju, w którym motoryzacja odgrywa ważną rolę.