Czteroczęściowe obrazy na płótnie na ścianę, do salonu, sypialni i kuchni - Digitaldruk

Obrazy czteroczęściowe

Nasze produkty

Wydruk z twojego zdjęcia

Wystrój Twojego domu wydaje Ci się zwyczajny i nudny? Chciałbyś jakoś ożywić wszystkie pomieszczenia i nadać im niepowtarzalnego charakteru? Mamy świetny pomysł, jak ozdobić Twoje mieszkanie! Czteroczęściowe obrazy na ścianę to nietuzinkowe rozwiązanie dla każdego, kto chce udekorować swoje „cztery ściany”.

W naszym sklepie czteroczęściowe obrazy na płótnie dostępne są aż w sześciu różnych wariantach. Możesz zdecydować się na  bardziej klasyczne rozwiązanie: ustawienie takich samych pionowych części obok siebie lub zaszaleć i wybrać wydruk składający się z modułów różnej wielkości. Przed podjęciem decyzji zastanów się, do jakiego pomieszczenia chciałbyś dobrać grafikę. W naszej ofercie posiadamy zarówno obrazy do salonu, obrazy do sypialni, jak i obrazy do kuchni. Jeśli wiesz już, na jakiej ścianie ma zawisnąć wydruk, wybierz odpowiedni kształt i rozmiar. Na samym końcu wybierz wzór, który najbardziej Ci się podoba i który będzie pasował do otaczającego wnętrza. Pomyśl czy lubisz obrazy nowoczesne? A może wolisz coś bardziej tradycyjnego? Spośród  280 000 wzorów z pewnością wybierzesz coś odpowiedniego dla siebie!

Obrazy na ścianę świetnie sprawdzą się również w roli prezentu! Możesz wybrać jakąś grafikę z naszej kolekcji, która trafia w gusty bliskiej osoby lub zdecydować się na obraz na płótnie ze zdjęcia, które sam wykonałeś. Obdarowana osoba z pewnością ucieszy się, że przygotowałeś coś specjalnie dla niej i że nikt inny nie będzie miał w swoim domu drugiego takiego wydruku.