Czteroczęściowe obrazy na płótnie - Obrazy 4 elementowe - Digitaldruk

Obrazy czteroczęściowe

Nasze produkty

Obraz 4-elementowy do domu

Wystrój Twojego domu wydaje Ci się zwyczajny i nudny? Chciałbyś jakoś ożywić wszystkie pomieszczenia i nadać im niepowtarzalnego charakteru? Mamy świetny pomysł, jak ozdobić Twoje mieszkanie! Czteroczęściowe obrazy na ścianę to nietuzinkowe rozwiązanie dla każdego, kto chce udekorować swoje „cztery ściany”.

W naszym sklepie czteroczęściowe obrazy na płótnie dostępne są aż w sześciu różnych wariantach. Możesz zdecydować się na bardziej klasyczne rozwiązanie: ustawienie takich samych pionowych części obok siebie lub zaszaleć i wybrać wydruk składający się z modułów różnej wielkości. Przed podjęciem decyzji zastanów się, do jakiego pomieszczenia chciałbyś dobrać grafikę. W naszej ofercie posiadamy zarówno obrazy do salonu, obrazy do sypialni, jak i obrazy do kuchni. Jeśli wiesz już, na jakiej ścianie ma zawisnąć wydruk, wybierz odpowiedni kształt i rozmiar. Na samym końcu wybierz wzór, który najbardziej Ci się podoba i który będzie pasował do otaczającego wnętrza. Pomyśl czy lubisz obrazy nowoczesne? A może wolisz coś bardziej tradycyjnego? Spośród 280 000 wzorów z pewnością wybierzesz coś odpowiedniego dla siebie!

Obrazy na ścianę świetnie sprawdzą się również w roli prezentu! Możesz wybrać jakąś grafikę z naszej kolekcji, która trafia w gusty bliskiej osoby lub zdecydować się na obraz na płótnie ze zdjęcia, które sam wykonałeś. Obdarowana osoba z pewnością ucieszy się, że przygotowałeś coś specjalnie dla niej i że nikt inny nie będzie miał w swoim domu drugiego takiego wydruku.

Wydruk z twojego zdjęcia

Obraz czteroczęściowy - nietuzinkowy sposób na ozdobienie ścian

Obraz czteroczęściowy na płótnie to jedna z częściej wybieranych inspiracji w zakresie dekoracji wnętrz, tym bardziej że występuje w wielu ciekawych, nowoczesnych, jak również uniwersalnych motywach/wariantach wzorniczych. Mowa w tym momencie m.in. o panoramach najpiękniejszych, światowych miast, motywach florystycznych, elementach nawiązujących do abstrakcji lub sztuki ulicznej, czy też stylu prowansalskiego. W ten sposób każda osoba zainteresowana wykorzystaniem wspomnianego elementu w tworzonej aranżacji, ma możliwość wybrania idealnego produktu dla siebie dopasowanego zarówno do konkretnych potrzeb, gustu, jak i stylu oraz charakteru pomieszczenia. Tego typu dekoracja, jaką jest obraz czteroelementowy, pozwoli na odmianę dotychczas zwyczajnego i nudnego wnętrza, dzięki czemu będziemy mogli cieszyć się z niepowtarzalnego i ciekawie ozdobionego pomieszczenia, które z pewnością w ten sposób nie tylko się ożywi, ale także stanie się bardziej przyjazne, przytulne i komfortowe dla wszystkich domowników.

Obraz czteroczęściowy na płótnie występuje nie tylko w wielu różnych motywach wzorniczych, ale także wariantach, w przypadku których możemy liczyć np. na bardziej klasyczne rozwiązania, gdzie to mamy do czynienia z ustawieniem czterech takich samych pionowych części koło siebie. Z kolei, gdy chcemy nieco zaszaleć i wybrać odważniejszy, bardziej efektowny i nowoczesny dodatek aranżacyjny, warto jest sięgnąć po takie obrazy na płótnie, które składają się z czterech modułów o różnej wielkości. Stąd też zanim wybierzemy obraz czteroelementowy, należy dokładnie przemyśleć nie tylko kwestie związane z grafiką oraz ułożeniem i wielkością modułów, ale także miejsce, w którym chcemy go powiesić. Na inne rozwiązania zdecydujemy się w przypadku salonu, a na inne do sypialni lub kuchni. Oczywiście należy również zwrócić uwagę na ich kształt i rozmiar.

4-elementowy obraz na Twoją ścianę

Wykorzystujący 4-elementy obraz zadrukowywany jest również po bokach, dzięki czemu unikamy stosowania zbędnych akcesoriów w postaci m.in. dodatkowych ram lub innych konstrukcji. Nic więc dziwnego, że od lat postrzegane są jako niezwykle praktyczne dekoracje, które są doskonałym, a co ważniejsze łatwym sposobem na znaczne wzbogacenie ścian zarówno w naszych mieszkaniach, biurze, jak i lokalach usługowych, nadając tym samym pomieszczeniom niepowtarzalnego charakteru. Dodatkowo każdy obraz czteroczęściowy z powodzeniem może zostać wykorzystany w roli prezentu, tym bardziej że w przypadku tego typu dekoracji, możemy zdecydować się nie tylko na gotowe grafiki, ale także na zdjęcia, które sami wykonaliśmy.