Wariant 1 / czteroczęściowe obrazy na płótnie na ścianę, do salonu, sypialni i kuchni - Digitaldruk

Nasze produkty

Wydruk z twojego zdjęcia

Obraz czteroczęściowy

Planując dekorację ścienną przestrzeni mieszkalnej czy biurowej, warto zwrócić uwagę na możliwości, jakie daje obraz czteroczęściowy. To nowoczesne rozwiązanie aranżacyjne zachwyca efektami wizualno-przestrzennymi, a wszystko to przy relatywnie niskiej cenie takiego zakupu.

Jak powstaje obraz czteroczęściowy?

Tego typu produkcja tworzona jest dzięki wykorzystaniu przemysłowej drukarki wielkoformatowej marki Epson. Posiada ona ultraprecyzyjne głowice klasy MicroPiezo. Zapewniają one zachowanie oryginalnych kolorów i dbałość o każdy detal wydruku.

Ekologia i wytrzymałość

Dzięki wykorzystaniu ekologicznych tuszy, również pochodzących od Epson, wspartych technologią Vivid Magenta, wydruk gwarantuje najwyższe parametry jakościowe, ale również, jeśli chodzi o głębię barwy, jak i restrykcyjne normy środowiskowe. Technologia ta ponadto jest odporna na działanie promieniowania słonecznego.

Płótno i osadzenie obrazu

Wysokiej jakości płótno o profesjonalnym splocie, umieszcza się w ramie, wykonanej z naturalnego, sosnowego drewna. Ma ona grubość 2 cm, dzięki czemu każda część obrazu zachowuje należytą stabilność i napięcie. Tej grubości rama sprawia ponadto, że wszystkie elementy uzyskują trójwymiarowy, przestrzenny efekt.

Obraz czteroczęściowy — co się na nim może znaleźć?

Powiedzenie sky is the limit, świetnie obrazuje możliwości, jeśli chodzi o szeroki wybór motywów, jakie mogą się znaleźć na tego typu obrazach. Pięknie prezentują się zarówno martwa przyroda, jak i pełne życia sceny zwierząt i świata flory. Obraz czteroczęściowy może przedstawiać watki motoryzacyjne, ulubionych bohaterów, jak i krajobrazy.

Można też wgrać własny zdjęcie, aby następnie zawisło w formie czteroczęściowej inscenizacji ściennej.

Dostępne rozmiary

Jeśli chodzi o wielkość obrazów, to dostępne są one w rozmiarach o węższej, jak i szerszej podstawie. Są to następujące wymiary: 160 × 800 mm, 160 × 100 mm, oraz 200 × 100 mm. Tego typu opcje sprawiają, że można zaadoptować praktycznie każdą przestrzeń ścienną.

Bezproblemowy montaż i wygodny transport

Zakupione elementy obrazu są gotowe już do zawieszenia. Nie wymagają żadnych dodatkowych czynności. Wyposażone są w solidną i wytrzymałą zawieszkę. Ich boki są zaś estetycznie zadrukowane.

Transport obrazów jest odpowiednio zabezpieczony. Używa się do tego celu tekturowych, sztywnych kartonów. Dodatkowo wszystkie elementy projektu owinięte są folią typu stretch, która zapewnia ochronę przed trudnymi warunkami atmosferycznymi, w tym zwłaszcza przed wilgocią.