Jednoczęściowe obrazy na płótnie na ścianę, do salonu, sypialni i kuchni - Digitaldruk

Obrazy jednoczęściowe

Nasze produkty

Wydruk z twojego zdjęcia

Obrazy na ścianę składające się tylko z jednego elementu to najbardziej klasyczne i popularne rozwiązanie. Sprawdzi się ono zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych minimalistycznych aranżacjach wnętrz. Jednoczęściowe obrazy na płótnie w naszym sklepie dostępne są w różnych kształtach:

  • Kwadratowe – świetnie sprawdzą się w przypadku martwej natury, fotografii zwierząt, motoryzacji, kwiatów, a także jedzenia.
  • Panoramiczne – najlepiej oddają wyjątkowy charakter krajobrazów, architektury i miast.
  • Prostokątne pionowe – ten kształt obrazu powinieneś wybrać między innymi w przypadku portretów i fotografii wysokich budowli.
  • Prostokątne poziome – uniwersalny kształt, który wydobędzie piękno z każdej grafiki i fotografii.

Wybierz swój obraz jednoczęściowy

Dzięki obszernej ofercie możesz wybrać kształt dopasowany do rozmiaru ściany, na której zamierzasz umieścić obraz. Kiedy już zdecydujesz się na określony kształt wydruku, kolejnym etapem jest wybór grafiki, która będzie pasować do danego pomieszczenia. Pamiętaj, że dobrze dobrana grafika powinna pasować do otoczenia swoim stylem, kolorystyką i tematyką.

Obrazy jednoczęściowe z oryginalnymi grafikami

Wśród ogromnej bazy grafik i zdjęć, które oferujemy znajdują się między innymi obrazy jednoczęściowe do salonu, obrazy do sypialni i obrazy do kuchni.

Zmień swoją fotografię w stylowy obraz

Zajmujesz się fotografią? A może niedawno udało Ci się zrobić naprawdę ciekawe zdjęcie?  Specjalnie dla Ciebie możemy przygotować jednoczęściowy obraz na płótnie ze zdjęcia, które sam wykonałeś! Będziesz miał gwarancje, że nikt na całym świecie nie ma w domu takiego samego obrazu na ścianie jak Ty!