Transport i motoryzacja / panoramiczne obrazy na płótnie na ścianę, do salonu, sypialni i kuchni - Digitaldruk

Transport i motoryzacja

Nasze produkty

Pokazuje 1 - 48 z 187 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 187 elementów
Wydruk z twojego zdjęcia

Obrazy na płótnie – transport i motoryzacja

Luksusowe samochody, piekielnie szybkie bolidy, monumentalne samoloty czy retro pojazdy sprzed dekad – transport i motoryzacja w obrazach to świetny sposób na dodanie wnętrzu charakteru. W bogatej ofercie produktów znajdziesz coś, co idealnie wkomponuje się w aranżację pokoju i w pełni odda twoją pasję do motoryzacji. Panoramiczne obrazy to stylowe dopełnienie salonu, sypialni, gabinetu czy pokoju nastolatka.

Panoramiczne obrazy z pojazdami – najwyższa jakość i zachwycające kadry

Obrazy na płótnie zachwycają detalami, które są oddane w niezwykle dokładny sposób. Wszystko dzięki odpowiedniej technologii wydruku – w tym celu używamy drukarek wielkoformatowych Epson wyposażonych w najnowsze głowice MicroPiezo™. Sekretem głębi kolorów jest również tusz Epson UltraChrome Ink z technologią Vivid Magenta. Przygotowany w ten sposób obraz cieszy soczystymi kolorami i jakością wydruku przez bardzo długi czas.

Panoramiczne obrazy nadrukowane są na płótno o delikatnym splocie, naciągnięte na sosnową ramę. Co warte podkreślenia – zadrukowane są również boki. Dzięki temu zyskujesz gotowy do powieszenia obraz (wyposażony w zawieszkę). Taki sposób nadruku sprawia, że obraz zyskuje wymiar 3D i wydaje się niemal zintegrowany ze ścianą.

Transport i motoryzacja w obrazach to wiele zachwycających kadrów do wyboru. Możesz przenieść się na drugi koniec świata dzięki pędzącej nowojorskimi ulicami taksówce lub poczuć zastrzyk adrenaliny, podziwiając motocykl, za którym znika wstęga szosy. Bez problemu wybierzesz także zaprezentowane w efektowny sposób ulubione auto. Panoramiczne obrazy to mocny punkt każdej aranżacji, a zatem z powodzeniem zastąpią inne dekoracje.

Obrazy panoramiczne z nadrukiem samochodu – dekoracja salonu, gabinetu i pokoju młodzieżowego

Obrazy na płótnie dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Dzięki temu, jeśli tylko chcesz, wkomponujesz je kolorystycznie w całość aranżacji. Możesz jednak zdecydować się na wyróżniający się obraz – na przykład wydruk czerwonego Ferrari.

Obrazy doskonale odnajdą się w salonie każdego fana motoryzacji. Wybierz ulubiony model samochodu lub inny pojazd. Klimatyczne wydruki dopełnią przestrzeń sypialni – sprawdzą się np. czarno-białe obrazy z pojazdami retro. Inna propozycja to imponujący okręt na tle wzburzonego morza lub szybujący po niebie samolot. Ozdobisz nimi również gabinet, w którym pracujesz. Luksusowe samochody są natomiast chętnie wybierane do pokojów młodzieżowych. Wysokiej jakości obraz na płótnie to znacznie lepsze rozwiązanie niż nieestetyczne plakaty.