Prostokątne pionowe / jednoczęściowe obrazy na płótnie na ścianę, do salonu, sypialni i kuchni - Digitaldruk

Prostokątne pionowe

Nasze produkty

Obrazy na płótnie — pionowe

Obrazy prezentowane w tej kategorii to klasyczne dekoracje w nowoczesnym wydaniu. Oferujemy pionowe obrazy przedstawiające cudowne krajobrazy i pejzaże, zwierzęta, najsłynniejsze pojazdy i zabytkowe obiekty, ludzi czy abstrakcyjne i botaniczne motywy. Dzięki ogromnej bazie różnego rodzaju wzorów oraz wymiarów, każdy znajdzie w naszej galerii obraz dla siebie, który idealnie wpasuje się do stylu pomieszczenia i przyciągnie uwagę nie tylko domowników, ale i gości.

Wyjątkowe obrazy pionowe do salonu, sypialni, gabinetu czy biura

Nasze jednoczęściowe prostokątne obrazy na płótnie drukowane są przy wykorzystaniu innowacyjnych technik, najlepszych drukarek wielkoformatowych oraz materiałów najwyższej jakości. Pięknie prezentują się bez dodatkowej oprawy, a ich montaż jest łatwy i szybki. Jeśli więc szukasz niedrogiego sposobu na metamorfozę pomieszczenia, to taka dekoracja z pewnością będzie dobrym pomysłem.

Wydruk z twojego zdjęcia

Drukowanie zdjęć cyfrowych jest ekscytujące! Nie ma nic lepszego niż uczucie, gdy widzisz swoją własną fotografię pięknie wydrukowaną i wyeksponowaną w Twoim domu lub biurze. Chociaż oferujemy wiele wspaniałych produktów, na których możesz wydrukować swoje zdjęcia, chcemy skupić się na zaletach drukowania na płótnie.

Pionowe obrazy na płótnie — korzyści

Brak odblasków

Zdjęcia oprawione za szkłem lub wydrukowane na błyszczącym papierze mogą wyglądać oszałamiająco, gdy są umieszczone w odpowiednim miejscu, ale w pomieszczeniach z dużą ilością światła — naturalnego lub sztucznego — błyszczące wykończenie może powodować odblaski i refleksy, przeszkadzając widzowi w zobaczeniu zdjęcia w sposób, w jaki zostało ono zaprojektowane. Z drugiej strony, wydruki na płótnie mają satynowo-matowe wykończenie, dzięki czemu są idealnym medium do wyświetlania zdjęć w jasno oświetlonych pomieszczeniach.

Pionowe obrazy na płótnie to wszechstronność stylu

Wydruki na płótnie są klasyczne i ponadczasowe, co sprawia, że naturalnie pasują do wszystkich stylów wystroju i zdobywają miejsce jako jeden z najpopularniejszych pomysłów na prezent fotograficzny. Wszechstronność oznacza również, że będą wyglądać świetnie w Twoim domu przez lata, gdy Twoje gusta dekoratorskie będą się zmieniać.

Nasze produkty są przyjazne dla budżetu

Jedną z najbardziej docenianych zalet druku na płótnie jest jego przystępność. Koszt wydruku zdjęcia na dużym płótnie np. 150x100 cm jest o wiele bardziej opłacalny niż zakup dzieła sztuki lub obrazu o podobnej wielkości. Nie tylko to, ale również to, że o wiele bardziej satysfakcjonujące jest zobaczyć swoją własną fotografię wyświetlaną w tak wielkiej skali!

Pionowe obrazy na płótnie zawsze wyglądają dobrze

Kolejną zaletą drukowania na płótnie jest to, że prawie każde zdjęcie, które wybierzesz do druku, będzie wyglądać dobrze. Niektóre produkty fotograficzne mają unikalne cechy, które ograniczają rodzaj zdjęcia, które można na nich wydrukować. Na przykład portrety nie wyglądają najlepiej, gdy są wydrukowane na klasycznym srebrnym metalowym druku, ponieważ surowe, szczotkowane aluminium pokazuje miejsca na zdjęciu o niskim nasyceniu. Z drugiej strony, wydruki na płótnie sprawią, że prawie każde zdjęcie będzie wyglądało najlepiej, z wyjątkiem zdjęć, na których ludzie są bardzo mali.

Jak widzisz, jest kilka powodów, dla których drukowanie na płótnie jest świetnym rozwiązaniem! Zachęcamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą, wyróżnia nas zarówno atrakcyjna cena, jak i dobrej jakości produkty.