Kwadratowe / jednoczęściowe obrazy na płótnie na ścianę, do salonu, sypialni i kuchni - Digitaldruk

Nasze produkty

Wydruk z twojego zdjęcia

Kwadratowe obrazy na płótnie

Kwadratowe obrazy na płótnie to jedna z wielu ciekawych propozycji, które czekają na odwiedzających nas klientów. Osoby spragnione ciekawych dekoracji ściennych mogą liczyć na szeroki wybór produktów w przystępnych cenach. Proponujemy kwadratowe obrazy jednoczęściowe dostępne w wielu opcjach rozmiarowych. Osoby zainteresowane ofertą mogą wybrać mały plakat 20 cm. x 20 cm, ale także dużą grafikę nawet do 100 cm. x 100 cm.

Obraz kwadratowy jednoczęściowy

Czym charakteryzują się proponowane przez nas kwadratowe obrazy? Przede wszystkim wysoką jakością druku, a to wszystko za sprawą nowoczesnych drukarek wielkoformatowych Epson, które zostały wyposażone w najnowsze głowice MicroPiexo, zapewniające gładkość i wyrazistość kolorów, a także dbałość o wszelkie szczegóły. Bazujemy na ekologicznych tuszach Epson UltraChrome Ink z technologią Vivid Magenta. To właśnie dzięki nim nasze kwadratowe obrazy odznaczają się szerszą gamą kolorów oraz większą dokładnością. Ponadto, zamawiając u nas plakat kwadratowy jednoczęściowy, klienci nie muszą martwić się o jego trwałość. Wydruki są bardzo odporne na działanie promieni słonecznych, co sprawia, że na długo zachowują swój kolor.

Co jeszcze wyróżnia nasze kwadratowe obrazy?

  • wysokiej jakości płótno wyróżniające się delikatnym splotem, które wpływa na ostrość wydruku i optymalne odzwierciedlenie kolorów;
  • estetyczne zadrukowanie boków obrazu;
  • płótno naciągane na naturalną sosnową ramę o grubości 2 cm;
  • bezpieczeństwo dostawy obrazów, które są owijane stretchem, mającym na celu ochronę przed wilgocią oraz pakowane w sztywne kartony chroniące przez ewentualnym uszkodzeniem.

Bogaty wachlarz możliwości

Nasze propozycje świetnie nadają się do każdego rodzaju pomieszczenia. Są w stanie odmienić wygląd ściany w pokoju dziennym, sypialni, kuchni, łazience, a także biurze czy pokoju hotelowym. Wśród proponowanych przez nas motywów klienci znajdą architekturę i miasta, jedzenie oraz napoje, krajobrazy i naturę, kwiaty, ludzi, obiekty, zwierzęta, transport oraz motoryzację, a także grafiki i reprodukcje. Zachęcamy również do odwiedzenia zakładki "Bestsellery" z topowymi grafikami.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Nasz asortyment nieustannie jest wzbogacany o nowe propozycje, dlatego zachęcamy do obserwowania Digitaldruk. Dzięki nam szybko odmienisz swoje wnętrze, uzupełniając je o modne, idealnie dopasowane do indywidualnej wizji artystycznej oraz wybranego stylu aranżacji. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z nami.