Prostokątne pionowe / dwuczęściowe obrazy na płótnie na ścianę, do salonu, sypialni i kuchni - Digitaldruk

Prostokątne pionowe

Nasze produkty

Wydruk z twojego zdjęcia

Pionowe prostokątne obrazy dwuczęściowe

Obrazy drukowane na płótnie to doskonała dekoracja do każdego domu i mieszkania. Jest to sposób na uzyskanie niebanalnego efektu podczas aranżacji pomieszczeń. Pionowe prostokątne obrazy dwuczęściowe nie wymagają ponoszenia dużych kosztów. Pozwalają natomiast ożywić każde wnętrze, bez względu na jego rozmiar i charakter.

Ciekawy element aranżacji przestrzeni

Pionowe prostokątne obrazy dwuczęściowe dają możliwość rozwieszenia w różnych konfiguracjach. W połączeniu z personalizowaną grafiką pozwala to uzyskać unikalny wygląd ściany. Ciekawy efekt jest możliwy do osiągnięcia bez względu na układ pomieszczenia oraz styl aranżacji całego wnętrza. W małych pomieszczeniach można uzyskać efekt większej przestronności. W dużych domach obrazy mogą być natomiast jednym z głównych elementów dekoracyjnych przykuwających uwagę gości.

Doskonałe odwzorowanie szczegółów w obrazach

Do druku obrazów wykorzystywane są wielkoformatowe drukarki firmy Epson, wyposażone w głowice MicroPiezo. Są to najnowocześniejsze urządzenia pozwalające na uzyskanie wyraźnych wydruków z zachowaniem najwyższej gładkości kolorów. Głowice umożliwiają generowanie różnych rozmiarów kropli tuszu. Dzięki temu drukarki Epson zapewniają doskonałe odwzorowanie barw i reprezentację wszystkich szczegółów złożonej grafiki.

Trwałość i odporność na promienie UV naszych obrazów dwuczęściowych

Pionowe prostokątne obrazy dwuczęściowe są w dużym stopniu odporne na działanie promieni słonecznych. Do druku używane są ekologiczne tusze Epson UltraChrome, które są bardzo trwałe i przez długi czas zachowują naturalne kolory. Wysoką jakość podkreśla także płótno o delikatnym splocie, które pozwala na zachowanie najmniejszych detali obrazów i subtelnych przejść tonalnych.

Naturalna drewniana rama i efekt 3D

Oferowane obrazy są gotowe do rozwieszenia od razu po wyjęciu z opakowania. Płotno jest naciągnięte na ramę sosnową o grubości 2 cm. Naturalny materiał jest elegancki i można go łatwo przymocować do każdej powierzchni. Pionowe prostokątne obrazy dwuczęściowe nie wymagają żadnej dodatkowej oprawy. Za ich pomocą można uzyskać efekt przestrzenny 3D. Jest to oryginalne rozwiązanie, które można wykorzystać w domu lub nowoczesnym biurze.

Pakowanie i ochrona na czas transportu obrazu dwuczęściowego

Gotowe obrazy są zabezpieczone na czas transportu za pomocą folii stretch. Przylega ona bardzo dobrze do materiału, nawet na ostrych krawędziach. Dodatkowo obrazy są pakowane w karton o dużej grubości i sztywności. W ten sposób zapewnione są optymalne warunki do transportu oraz ochrona przed wilgocią. Dzięki temu obrazy nie są narażone na uszkodzenia i zawsze docierają do klienta w należytym stanie.