Architektura i miasta / Wariant 4 / pięcioczęściowe obrazy na płótnie na ścianę, do salonu, sypialni i kuchni - Digitaldruk

Architektura i miasta

Nasze produkty

Pokazuje 1 - 48 z 544 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 544 elementów
Wydruk z twojego zdjęcia

Miasto - inspiracja o szczególnym znaczeniu

Czym dla człowieka jest miasto? Dla jednych będzie to miejsce zamieszkania, dla innych bezpieczna przystań, a dla jeszcze innych ciąg samochodów, hałas i chaos. W naszym zestawieniu projektów graficznych umieściliśmy syntezę tych wszystkich znaczeń, dzięki czemu uzyskaliśmy jakże wszechstronny motyw miasta na plakatach, obrazach i płótnie.

Co można u nas znaleźć?

W naszym zestawieniu umieściliśmy przede wszystkim kwadratowe obrazy z architekturą, których motywem przewodnim są m.in.:

  • słynne na całym świecie budowle,
  • miejskie krajobrazy połączone z naturalnymi elementami przyrody,
  • połączenie architektury i gwałtownych zjawisk pogodowych,
  • nocne obrazy miast, świateł itd.,
  • sceny powstałe na skutek długiego naświetlania.

Naszym celem jest przedstawienie miasta w bardzo zróżnicowany sposób, to jest tak, jak widzą je zwykli, mieszkający w nim na co dzień ludzie. Reasumując, nasze kwadratowe obrazy z architekturą można wykorzystać w celach dekoracyjnych, funkcjonalnych, ale też jako nawiązanie do wybranych podróży, miejsc i kultur, które w szczególny sposób fascynują naszych klientów.

Dlaczego warto postawić na nasze materiały graficzne?

Tym, co wyróżnia nasz obraz z architekturą od rozwiązań konkurencyjnych, jest oczywiście jego jakość. Nasze materiały graficzne drukujemy za pomocą drukarek z głowicami MicroPiezo, które jeszcze lepiej odwzorowują kolory. Co więcej, korzystamy z ekologicznych tuszy Epson UltraChrome Ink z technologią Vivid, dzięki którym intensywność przedstawionych na obrazach barw jest jeszcze wyższa. Atutem naszej oferty jest też wysokiej jakości płótno, które zapewnia maksymalną wyrazistość barw i zapewnia niezwykle szerokie przejścia tonalne.

Funkcjonalne rozwiązanie dla każdego

Naszą ofertę przygotowaliśmy w taki sposób, aby każdy mógł znaleźć w niej coś dla siebie. Nasi klienci mogą wybierać nie tylko spośród wielu różnych rodzajów grafik, ale też różnych metod ich wykończenia. Nasze obrazy wyposażone są w specjalne zawieszki, dzięki którym można je od razu zawiesić na ścianie. Co więcej, stale dbamy o to, by zamówione projekty docierały do klientów w stanie nienaruszonym. Każdy nasz obraz z architekturą zamknięty jest w trwałym, sztywnym kartonie, a także szczelnie owinięty folią stretch. Dzięki temu jest on skutecznie zabezpieczony nie tylko przed wilgocią, ale i przed oddziaływaniami mechanicznymi.

Dla nas motyw miasta na plakatach to nieograniczone źródło inspiracji. Jesteśmy przekonani, że będą one tym samym dla osób wybierających nasze motywy graficzne.