Naklejki - Ludzie - strona 1

Nasze produkty

Poprzednia123Następna
Wydruk z twojego zdjęcia

Ludzkie piękno uwiecznione na fotografii

Ludzie to piękne i niepowtarzalne istoty. Jeśli popatrzymy na każdego człowieka subiektywnie, wtedy możemy w nim dostrzec coś unikatowego oraz wyjątkowego. Każdy człowiek wówczas staje się nadzwyczajny, nie tylko przez to, jak wygląda, ale również przez to, czym się zajmuje lub jaki ma charakter. Właśnie dlatego postanowiliśmy oddać całe piękno człowieka, zamieszczając go na obrazie, uwzględniając przede wszystkim wszystkie wyżej wymienione zjawiska.

To, co tworzymy to motyw ludzki na obrazach...

To, co tworzymy, jest wyjątkowe pod każdym względem. Nasze plakaty z ludźmi przedstawiają każdego człowieka jako jednostkę indywidualną, pokazują jego pasję, sposób życia i charakter, to co kocha lub to, czego się boi, o czym myśli i za czym tęskni. Na naszych obrazach można dostrzec spokojne i tajemnicze usposobienie człowieka, jak i również jego otwartość oraz ekspansywność. Człowiek na obrazie to zarazem piękno i tajemniczość.

W naszej ofercie znajdziesz coś dla siebie...

W naszej ofercie znajduje się wiele obrazów z motywem człowieka. Każdy obraz został stworzony z myślą o najbardziej wymagających klientach. Dlatego, więc jeśli jesteś miłośnikiem dzieł sztuki, to specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy obrazy z głębokim oraz mistycznym przekazem, który zauważysz od razu. Natomiast jeśli twoją pasją jest muzyka, w naszej galerii odnajdziesz ekscentryczne zdjęcia kobiet i mężczyzn, którzy oddają się całkowicie przestrzeni muzycznej. Nasza oferta posiada również bardziej zmysłowe propozycje, których tematem przewodnim jest kobieta i jej postrzeganie przez mężczyznę. W naszych zbiorach znajdziesz plakaty z ludźmi, motyw ludzki na obrazach oraz dzieła 'człowiek na obrazie', a przede wszystkim odnajdziesz coś wyjątkowego dla siebie.

Przeznaczenie obrazów...

Naszą główną wizją było to, aby stworzyć coś unikatowego. Każdy człowiek na obrazie został stworzony tak, aby można było go dopasować do różnych wnętrz wedle własnego upodobania. Nasze plakaty z ludźmi są przeznaczone przede wszystkim do:

  • salonu,
  • sypialni,
  • kuchni,
  • łazienki,
  • biura czy hotelu.

Jednak to nie jest ich jedyne zastosowanie. Na przykład nasze obrazy z motywem piłkarzy idealnie sprawdzą się w klubach piłki nożnej, czy w miejscach spotkań piłkarskich. Z kolei obrazy przedstawiające taniec lub ludzi siedzących przy barze to dobre rozwiązanie dla klubów tanecznych, czy też dyskotek. Tak więc nasz szeroki wybór motywów ludzkich na obrazach pozwoli Ci na dobór ich w odpowiednie miejsca dla ciebie.

A teraz trochę od strony technicznej...

Naszą ofertę przygotowaliśmy dla Państwa również pod względem technicznym. Specjalnie dla Was posiadamy narzędzia, dzięki którym nasze obrazy na płótnie z ludźmi możecie praktycznie dowolnie edytować. Oferujemy możliwość wydrukowania grafik w bardzo szerokim spektrum rozmiarów oraz zapewniamy możliwość doboru optymalnego efektu. Posiadamy również wiele wzorów obrazów. Oferujemy:

  • obrazy na płótnie,
  • plakaty z ludźmi (w antyramie) i naklejki.

Każdy z nich może być wzbogacony określonym typem odbicia lub obrotem o wybraną wartość kątową.

Człowiek na obrazie to wszechstronna forma wyrazu, która znajdzie swoje miejsce zarówno w domach, jak i miejscach publicznych nadając charakter danej przestrzeni. Jest też idealnym pomysłem na prezent dla ludzi lubiących sztukę lub dla tych, którzy nie mają pomysłu na zagospodarowanie pustych ścian

Ludzie - nieograniczony motyw graficzny

Każdy człowiek może być modelem lub modelką. Nie ma osoby, która w danej sytuacji nie stworzyłaby pięknej, naturalnej i niepowtarzalnej kompozycji. Przykładem są tu nasze obrazy na płótnie z ludźmi, które — dzięki swej stylistycznej uniwersalności — mogą być wykorzystane praktycznie wszędzie.

Człowiek człowiekowi... dziełem!

W naszej ofercie można znaleźć obrazy z motywem człowieka, które odnoszą się do wielu różnych metod (i prób) jego zaprezentowania. Miłośnicy dzieł sztuki o głębokim, wręcz mistycznym znaczeniu doszukają się wśród nich bogatej symboliki. Z kolei pasjonaci muzyki znajdą w tym zbiorze ekscentryczne zdjęcia kobiet i mężczyzn, którzy parają się muzyką. Co ważne, nie mogło u nas zabraknąć również bardziej zmysłowych kompozycji, których tematem przewodnim jest kobieta i jej postrzeganie przez mężczyznę. Jednym słowem, nasze obrazy na płótnie z ludźmi pozytywnie zaskoczą każdego i to niezależnie od jego artystycznych preferencji.

Stworzeni jako ideał

Człowiek jest ideałem nie tylko poprzez swe piękno, ale też poprzez umiejętność dostosowania się do różnych sytuacji (w tym też, jeśli chodzi o fotografię). Nasze obrazy na płótnie przedstawiają kobiety i mężczyzn w różnych sytuacjach, które doskonale wpisują się w specyfikę naszych klientów. Motyw z piłkarzami to idealne rozwiązanie dla klubów, które prowadzą spotkania dla miłośników piłki nożnej. To samo dotyczy obrazów przedstawiających ludzi bawiących się przy barze. Z kolei obrazy przedstawiające taniec sprawdzą się w przypadku dyskotek i innych obiektów, które słyną z naprawdę wyjątkowych imprez. Nie mogło u nas zabraknąć również odniesień do kultury. Ich przykładem jest np. obraz przedstawiający ludzi w tradycyjnych, weneckich maskach.

Techniczne dopracowanie

Naszą ofertę przygotowaliśmy nie tylko pod kątem dostępnych wzorów i kompozycji, ale też pod względem technicznym. Udostępniliśmy Państwu narzędzia, dzięki którym nasze obrazy na płótnie z ludźmi mogą być praktycznie dowolnie edytowane. Nie dość, że oferujemy możliwość wydrukowania grafik w bardzo szerokim spektrum rozmiarów, to jeszcze zapewniamy możliwość doboru optymalnego efektu. Co więcej, nasi Klienci mogą wybierać spośród kilku różnych wzorów obrazów. Oferujemy nie tylko obrazy na płótnie, ale też plakaty (w antyramie) i naklejki. Każdy z nich może być wzbogacony określonym typem odbicia lub obrotem o wybraną wartość kątową.

Podsumowując, przedstawiające człowieka obrazy na płótnie to wszechstronna forma wyrazu, która znajdzie swe miejsce tak w obiektach publicznych, jak i w prywatnych domach.