Plakaty - Do łazienki - strona 1

Do łazienki

Nasze produkty

Poprzednia123Następna
Wydruk z twojego zdjęcia

Łazienka miejscem dla prawdziwej sztuki

Choć łazienka jest pomieszczeniem dość specyficznym, to również i ona zasługuje na to, aby na jej ścianach pojawiły się klimatyczne dzieła sztuki. Naszym Klientom oferujemy szeroką gamę różnych obrazów naściennych, które z pewnością staną się ozdobą tego wyjątkowego miejsca.

Natura zwycięża. Zawsze!

Istotnym elementem naszej oferty są obrazy na płótnie do łazienki, których główną tematyką jest natura. Piękne, nasączone zielenią i błękitem krajobrazy, ogromne wodospady, lasy i inne, harmonijne przestrzenie, to ważna część naszej oferty. Co ciekawe, zadbaliśmy również o to, aby część tych motywów była poprzetykana minimalistycznymi i baśniowymi krajobrazami. Dzięki temu obok bogatych kolorystycznie kompozycji gęstych, dziewiczych lasów, umiejscowiliśmy m.in. minimalistyczny plakat do łazienki, którego tematem jest... kłaniający się storczyk.

Architektura jako uzupełnienie dla krajobrazu

Nasze obrazy na płótnie do łazienki nie poruszają wyłącznie tematyki roślin, kwiatów i pejzaży. Znaczna część z nich jest poświęcona architekturze, która w sposób przemyślany lub nie, łączy się z naturalnym krajobrazem. Postawiliśmy m.in. na obrazy, których tematem przewodnim jest most (ukazany na tle zieleni) lub molo, dla którego naturalnym tłem jest oczywiście morze lub inny, duży zbiornik wodny. Dzięki temu dowolny, wybrany przez klienta plakat do łazienki, będzie świetnym uzupełnieniem dla innych elementów tejże aranżacji.

Baśń nie jest nam obca

I właśnie dlatego można u nas znaleźć nawiązania do tej niezwykłej, literackiej formy. Niektóre, prezentowane u nas obrazy na płótnie do łazienki, mają swój własny, nieco przerysowany styl. Jest to zabieg celowy, gdyż dzięki niemu udało się wprowadzić do tych kompozycji nieco finezji i fantazji. Co ciekawe, w naszym asortymencie można znaleźć zarówno typowe obrazy o takiej tematyce, jak i zwykłe sceny z życia codziennego, które są "ubrane" w wyjątkowe barwy. Każde z tych dzieł może wyrażać coś zupełnie innego!

Ukłon w stronę minimalistów

Nasz asortyment został tak dopracowany, aby znalazło się w nim miejsce również dla minimalizmu. Stworzyliśmy szereg kompozycji, których główną treścią jest np. morze, pojedynczy kwiat, a także muszla. Jest to ukłon w stronę tych osób, które uważają, że łazienka to miejsce odpowiednie dla okrojonych lub minimalistycznych stylizacji. Bądź co bądź, jest to przecież pomieszczenie sanitarne.

Reasumując, oferujemy Państwu obraz lub plakat do łazienki, który podkreśli wyjątkową aranżację danego miejsca. Jesteśmy przekonani, że taka forma z pewnością przypadnie Państwu do gustu!