Plakaty - Kawa - strona 1

Nasze produkty

Poprzednia123Następna
Wydruk z twojego zdjęcia

Kolekcja obrazów i plakatów z kawą

Któż z nas nie zaczyna każdego poranka od gorącego kubka z esencjonalną kawą... Czarna, z mlekiem czy z cukrem, potrafi postawić nas na nogi nawet o wczesnej porze. Od dziś możesz mieć ją nie tylko w swojej filiżance, ale również w formie obrazu do kuchni. Spośród wielu dostępnych w naszej ofercie plakatów i obrazów na płótnie, ogromną popularność cieszą się obrazy z kawą. Okazuje się, że według naszych Klientów plakat do kuchni, na którym widnieje kawa, jest najbardziej uniwersalną dekoracją każdego pomieszczenia kuchennego.

Plakat do kuchni w tym stylu pasuje zarówno do klasycznego, jak i nowoczesnego wystroju wnętrz. Prócz kuchni dobrze sprawdzi się również w jadalni czy nawet w salonie!

Dostępne rodzaje obrazów

W naszej szerokiej ofercie znajdują się klasyczne plakaty czy plakaty w ramie z wieloma motywami. Jako obraz do kuchni najbardziej polecane są właśnie plakaty z motywem kawy. Oprócz plakatów można zdecydować się na formę obrazu na płótnie bądź naklejki. Niezależnie od wybranej formy obrazy z kawą mają wieloraką symbolikę i kolory. Głównie jednak przeważają odcienie brązów i beżów, gdzieniegdzie przeplatane mocniejszymi akcentami. Obrazy z kawą dostępne są w kształcie prostokątnym lub kwadratowym. Za sprawą różnych wymiarów można je perfekcyjnie dopasować do każdego pomieszczenia.

Obraz do kuchni z motywem kawowym może być idealnie skrojony na miarę naszych potrzeb. Decydując się na jego zakup, istnieje możliwość wyboru efektu, w tym:

  • czarno-biały,
  • sepia,
  • cold.

Wskutek tego każdy obraz dostępny na naszej stronie, w swojej ostatecznej formie, jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Obraz czy plakat — na co się zdecydować?

Obrazy z kawą na płótnie są klasycznymi przykładami dekoracji naszych ścian. Możliwością ich zastępstwa, a jednocześnie nieco bardziej nowoczesną formą, są plakaty. Swoją jakością i stylistyką dorównują obrazom. Jednak są łatwiejsze w montażu oraz mają mniejszą wagę, co jest istotne szczególnie w budynkach wielorodzinnych. Plakaty dostępne w naszej ofercie wyróżniają się niezwykle wyrazistą kolorystyką z powodu zastosowania specjalnego druku.

Jaki motyw wybrać?

Wśród najczęściej wybieranych motywów plakatów i obrazów jest filiżanka z parującą kawą między świeżymi, niezmielonymi ziarnami kawy. Dzięki nim możemy przenieść się w świat Etiopii, skąd pochodzą najszlachetniejsze gatunki kaw. Szklanka z gorącą kawą często łączona jest z roślinnymi wątkami. Ma to uzasadnienie w kolorystyce. Brąz i zieleń bezbłędnie się dopełniają oraz są prawdziwym ukojeniem dla naszych zmysłów.