Plakaty w antyramie - Kwiaty - Motywy kwiatowe - strona 1

Nasze produkty

Poprzednia123Następna
Wydruk z twojego zdjęcia

Nowe kolekcje obrazów i plakatów z motywami kwiatowymi

Spośród różnorodnych obrazów na płótnie i plakatów ściennych z naszej kolekcji, motywy kwiatowe są jednymi z najbardziej popularnych. Obrazy z kwiatów są bardzo uniwersalną dekoracją do mieszkań i domów o różnorodnym wystroju wnętrz, zarówno klasycznych, jak i bardzo nowoczesnych. Dobrze sprawdzają się w salonach i sypialniach, ale można je także zastosować jako dekoracje do kuchni czy jadalni.

Parametry obrazów i plakatów z motywami kwiatowymi

W naszej ofercie znajdują się zarówno klasyczne, jak i wykonywane na bazie niestandardowych parametrów obrazy z kwiatami. Poszczególne rodzaje kwiatów jako motyw podstawowy są prezentowane na tle o różnych kolorach (np. zielonym, błękitnym, białym, szarym i wielu innych. Rozmiary obrazów dostępnych w kształcie prostokątnym lub kwadratowym są dopasowane do ścian o małej i dużej powierzchni. W ofercie posiadamy serię obrazów o popularnych wymiarach, w tym takich jak 20 x 20 cm, które dobrze komponują się z innymi elementami dekoracji ścian.

Ważnym parametrem, który może być dostosowany do potrzeb klientów, są efekty kolorystyczne, które ma dany obraz. Kwiaty mogą być komponowane w szczególności z efektem czarno-białym, sepią czy efektem "cold". Cenione są także proste wersje obrazów bez efektu. Istnieje także możliwość wyboru odbicia oraz obrotu, które mają poszczególne obrazy kwiaty. W przypadku odbicia są to opcje: odbicie pionowe, odbicie poziome, łączne lub bez odbicia. W przypadku obrotu dostępne są opcje: 90, 180, 270 stopni oraz wersja bez obrotu.

Alternatywą dla klasycznych obrazów na płótnie jest plakat z kwiatami, który ma podobne opcje stylistyczne, a jego jakość dorównuje klasycznym obrazom. Jednocześnie plakaty są dużo lżejsze i łatwiejsze w montażu i demontażu na różnego rodzaju ścianach w domach i mieszkaniach. Kolorystyka plakatów z motywami kwiatowymi jest na wysokim poziomie dzięki zastosowaniu specjalnych technik komputerowych.

Popularne motywy obrazów i plakatów z kwiatami

Do najbardziej popularnych motywów obrazów i plakatów z kwiatami dostępnych w ofercie należą te, które prezentują znane rodzaje kwiatów, w tym:

  • bordowy storczyk,
  • odpoczynek tulipanów w atłasie,
  • maki w zbożu,
  • róże do góry nogami.

Nie brakuje także motywów specjalnych, nanoszonych na obraz kwiaty (np. kwiaty ususzone, zieleń odbita w wodzie, misa z wodą i kwiatami, mokra krawędź płatka, zmoczone płatki na wodzie i wiele innych). W przypadku tych obrazów cenione jest połączenie wizerunków kwiatowych z atrakcyjną kolorystyką tła i dodatkowymi efektami.