Plakaty w antyramie - Mosty - strona 1

Nasze produkty

Poprzednia123Następna
Wydruk z twojego zdjęcia

Mosty - plakaty i obrazy

Wystrój mieszkania dla każdego jest bardzo ważny. Jednymi z najpopularniejszych ozdób są plakaty na ścianach oferowane w naszym sklepie. Popularnym motywem są mosty na obrazach. Są to zachwycające i inspirujące krajobrazy, zachęcające do podróży. Niezależnie od tego, w jakim stylu jest urządzony Państwa dom, na pewno znajdziecie u nas plakat z mostem dopasowany wprost idealnie.

Do jakich pomieszczeń pasują plakaty z mostami?

Uniwersalny motyw, jakim są mosty na obrazach, pasuje do wszystkich pomieszczeń. Sprawdzi się on w biurze i pokoju do pracy, gdzie będzie pobudzał wyobraźnię i kreatywność. W salonie i sypialni pozwoli odczuć atmosferę relaksu i rozluźnienia. W kuchni czy łazience oderwie Państwa myśli od codziennych spraw i pozwoli uciec w dalekie kraje. Potężny most na obrazie łączy piękno z funkcjonalnością. Ukazana w formie panoramicznej spektakularna fotografia na pewno zrobi duże wrażenie. Jeśli dysponujemy niewielką ilością miejsca na ścianie, warto zainwestować w plakat z mostem w kameralnym stylu. Drzewa, łąka, mały strumyk i kamienny mostek to idealny widok, który przeniesie nas w krainę spokoju i relaksu. Kojarzy się z małymi, europejskimi miasteczkami, w których życie płynie innym tempem.

Najpopularniejsze mosty

Najczęściej występujące mosty na obrazach to Tower Bridge, Golden Gate i most Brooklyński. Pierwszy z nich znajduje się w Londynie nad Tamizą. Jego styl wiktoriański spowodował, że jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych budowli w stolicy Anglii. Od początku swojego istnienia jest uważany za arcydzieło ówczesnej inżynierii. Kolejny najpopularniejszy plakat z mostem obecny w naszym sklepie przedstawia Golden Gate, czyli most łączący San Francisco z hrabstwem Marin. Wspaniale wygląda o wschodzie czy zachodzie słońca, w ciemne noce, pogodne dni lub w trakcie mglistych poranków. Inny chętnie kupowany most na obrazie to Brooklyn Bridge- jeden z najstarszych w swojej kategorii. Zbudowany pod koniec XIX wieku łączy dwie dzielnice Nowego Jorku, oddzielone od siebie przez East River.

Często występujące mosty na obrazach to lubiane motywy, które można znaleźć w naszym sklepie. Widoki z Europy czy innych kontynentów spowodują, że pomieszczenie wyda się większe i bardziej przestronne. W zależności od palety kolorów Państwa pokoju oferujemy plakat z mostem kolorowy, czarno-biały lub mono one color. Oznacza to, że na czarno-białym obrazie jeden element jest zabarwiony. Liczymy, że takie ciekawe rozwiązania spełnią Państwa oczekiwania i zachwycą wszystkim gości odwiedzających Państwa posiadłość.