Plakaty w antyramie - Obiekty - Przedmioty, instrumenty na obrazach - strona 1

Nasze produkty

Poprzednia123Następna
Wydruk z twojego zdjęcia

Przedmioty na obrazach

We wnętrzach urządzanych w nowoczesnym stylu, chętnie wykorzystywane są coraz częściej obrazy na płótnie z rozmaitymi motywami, które można swobodnie dopasować do indywidualnych upodobań lub całości aranżacji pomieszczenia. Przedmioty na obrazach, które oferujemy poniżej to bogaty wybór motywów abstrakcyjnych, jak zestawienia kolorów czy tematycznych, w tym wizerunki Buddy, weneckich masek czy też instrumentów muzycznych. Będą one znakomitym dopełnieniem całości aranżacji, stanowiąc swoistą "kropkę nad i" dodającą wnętrzu oryginalnego charakteru i wyrafinowania.

Jak tworzone są obrazy na płótnach?

Przedmioty na obrazach płóciennych wykonywane są techniką fotografii cyfrowej, która gwarantuje wyjątkowo wysoką jakość zdjęć. Przeniesienie ich na płótno powoduje, że obrazy te wyglądają jak wykonane ręcznie, malowane arcydzieła o zdumiewającej dokładności odwzorowania prezentowanych motywów czy przedmiotów. Tego typu nowoczesne dekoracje jednocześnie oddają hołd klasycznemu malarstwu, jak i zachowują współczesny charakter, dzięki czemu doskonale nadają się do wykorzystania w rozmaicie urządzanych wnętrzach. Będą pasować do pomieszczeń zaaranżowanych w stylu nowoczesnym, postindustrialnym czy też skandynawskim. Wszystkim im dodadzą oryginalnego charakteru i pozwolą mieszkańcom podkreślić ich zainteresowania czy pasje.

Gdzie wykorzystywać obrazy na płótnie?

Prezentowane na naszej stronie obrazy na płótnie mogą posłużyć jako dekoracje we wnętrzach prywatnych, mieszkaniach i domach, a także w instytucjach publicznych czy prywatnych firmach, gdzie będą stanowić ciekawy dodatek ocieplający nieco pomieszczenia typu poczekalnia lekarska czy lobby hotelowe. Wśród oferowanych dekoracji znajdują się motywy nawiązujące do wschodnich wierzeń, np. wizerunki Buddy, doskonale sprawdzające się np. w pomieszczeniach służących do praktyki jogi, medytacji czy innych aktywności fizycznych, które mają swoje korzenie na Wschodzie. Bardziej abstrakcyjne motywy, jak "kolorowy świat malowany farbami", "samotna parasolka" lub "różowy storczyk w chmurach" mają niezwykle uniwersalny charakter, dzięki czemu będą dopełnieniem w miejscach takich jak poczekalnia u dentysty, firmowy gabinet lub sala konferencyjna. Warto wybrać wśród nich takie motywy, które będą nawiązywać do głównej specjalizacji firmy lub po prostu dopasować kontrastujący z pozostałą częścią pomieszczenia obraz, będący wyróżniającym się akcentem.

Zapraszamy do przejrzenia bogatej oferty obrazów na płótnie, wśród których z pewnością można znaleźć motywy idealnie odpowiadające indywidualnym zainteresowaniom.