Metryczka dziecka - Personalizowany obraz na narodziny - Digitaldruk

Metryczka dziecka

Nasze produkty

Pokazuje 1 - 48 z 51 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 51 elementów
Wydruk z twojego zdjęcia

Metryczki dla dzieci

Narodziny dziecka to niesamowita chwila w życiu każdego rodzica. U wielu z nich generuje ona całą gamę emocji – od euforii, poprzez radość, niedowierzanie, aż do ogromnego stresu. Ich połączenie często sprawia jednak, że już po kilku dniach od tego podniosłego wydarzenia, niewiele się z niego pamięta. Jeśli doda się do tego jeszcze ogrom obowiązków, które spadają na matkę i ojca zaraz po opuszczeniu szpitala, to nie ma się co dziwić, że na wspominanie chwili narodzin nie ma po prostu czasu. Aby temu zapobiec, a jednocześnie umożliwić świeżo upieczonym rodzicom upamiętnienie pojawienia się na świecie nowego członka rodziny, wprowadziliśmy do naszej oferty metryczki dla dzieci

Personalizowany obraz metryczka dla Twojej pociechy

Proponowane przez nas metryczki dla dzieci to nic innego jak personalizowane plakaty, które swoją grafiką nawiązują do narodzin pociechy. Może się na niej znaleźć m.in. data i godzina urodzin, zdjęcie malucha, a także imiona rodziców. Umożliwiamy ich wykonanie na zamówienie w dowolnej kolorystyce oraz stylistyce – np. z motywem piłkarskim, kwiatowym czy zwierzęcym. Naszym Klientom dajemy również możliwość wyboru konkretnego rozmiaru metryczki – tak, aby pasowała ona idealnie na określony fragment ściany.

Plakaty personalizowane dostosowane do Twojego wnętrza

Metryczki dla dzieci, które oferujemy w naszym asortymencie, kupić można zarówno w wersji samego plakatu, jak i z oprawą – w czarnej oraz brązowej ramie lub antyramie. Umożliwiamy także przygotowanie z niego obrazu na płótnie. Dzięki tak wielu wariantom mamy pewność, że proponowane przez nas produkty nadają się doskonale do wielu pomieszczeń, m.in. kuchni, salonu, sypialni czy pokoju dziecięcego. Stanowią one bowiem niebanalną dekorację – niezależnie od aranżacji danego wnętrza.

Metryczki dla dzieci doskonałym pomysłem na prezent

Dzięki atrakcyjnym grafikom, oryginalnej kolorystyce oraz wielu wariantom stylistycznym proponowane przez nas metryczki dla dzieci doskonale nadają się na prezent – zarówno na pierwsze urodziny, jak i chrzest. Ponadto stanowią niezwykle ciekawy pomysł na upominek dla rodziców. Jeśli więc chciałbyś je komuś podarować – skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy Ci w wyborze, doradzimy najlepsze rozwiązania, a także zadbamy o terminową realizację zamówienia. Zagwarantujemy również atrakcyjne ceny i wysoką jakość produktów. Nie czekaj więc – napisz do nas już dziś!