Obrazy w formie postów z Instagrama, Tindera, Facebooka - Digitaldruk

Social Media

Nasze produkty

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Wydruk z twojego zdjęcia

Social media

Media społecznościowe stały się nieodłączną częścią naszego życia, towarzysząc ludziom na całym świecie właściwie nieustannie, zarówno w domu, jak i pracy. Przeglądanie takich portali jak Facebook, Instagram czy Twitter to dla wielu osób czynność, bez której trudno byłoby im wyobrazić sobie codzienną rutynę. Posty w social mediach mogą być niezobowiązującymi informacjami, ale również przywoływać piękne wspomnienia wyjątkowych wydarzeń. W naszym sklepie chcemy pomóc Ci ozdobić mieszkanie oryginalnymi dekoracjami, dlatego oferujemy plakaty na ścianę lub obrazy drukowane na płótnie w formie personalizowanych postów z mediów społecznościowych. Zapraszamy!

Obrazy na płótnie do salonu w formie postów z Facebooka

Każdego dnia z Facebooka korzystają miliony ludzi w niemal każdym zakątku świata. To wirtualna przestrzeń, w której dzielimy się wydarzeniami ze swojego życia, zarówno tymi ważnymi, jak i codziennymi drobnostkami, a także nowymi ubraniami, podróżami czy chwilami spędzonymi z bliskimi. Jeśli chcesz zawiesić na swojej ścianie personalizowany obraz drukowany na płótnie albo plakat w formie posta na Facebooku, skorzystaj z naszej oferty. Proponujemy przygotowywanie niezwykłych dekoracji do domu z wybraną przez Ciebie liczbą lajków oraz komentarzem.

Spersonalizowany post z Instagrama lub Tindera – niezwykły prezent na rocznicę ślubu

Chcesz sprawić ukochanej osobie niepowtarzalny prezent na rocznicę ślubu albo wręczyć jej wyjątkową pamiątkę ze wspólnej podróży? Oferta obrazów na płótnie ze zdjęciem w formie postów z social mediów to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Dla Klientów szukających pomysłu na nietuzinkową dekorację przywołującą cudowne wspomnienia polecamy w szczególności obraz na płótnie albo personalizowany plakat przypominający post z Instagrama. Zakochanym z pewnością spodoba się zaś ozdoba w postaci wydruku zdjęć z portalu Tinder. Określenie liczby polubień oraz hashtagów pozostawiamy Twoim preferencjom.

Wydruki zdjęć na płótnie – Twitter, Snapchat i nie tylko

Realizujemy zlecenia wydruku zdjęć na płótnie albo wykonania plakatów na ścianę przedstawiających posty z takich portali społecznościowych jak Facebook, Instagram, Twitter, Snapchat oraz Tinder. Gwarantujemy najwyższą jakość, a także szybką wysyłkę. Proponujemy plakaty umieszczone w ramie, antyramie bądź bez obramowania, jak również obrazy drukowane na płótnie z zamocowaną zawieszką. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu!