Zdjęcia i kolaże - Digitaldruk

Zdjęcia i kolaże

Nasze produkty

Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów
Wydruk z twojego zdjęcia

Zdjęcia to nie tylko świetna pamiątka, ale również doskonała dekoracja wnętrz przywołująca na myśl najmilsze wspomnienia. Zdjęcia drukowane w większym formacie – np. na płótnie – mogą stanowić idealny upominek dla bliskiej osoby. Chcąc spełnić oczekiwania naszych Klientów, tworzymy plakaty ścienne z kolażami zdjęć. To wspaniały pomysł na prezent na rocznicę ślubu czy związku. Sprawdź, co przygotowaliśmy w ofercie naszego sklepu online!

Personalizowane plakaty na ścianę

Szukasz idealnego prezentu na rocznicę ślubu lub związku, a może chcesz obdarować ukochaną osobę romantycznym upominkiem? Przygotowaliśmy dla Ciebie coś specjalnego! W ofercie naszego sklepu online znajdziesz doskonałe pomysły na personalizowane wydruki – w poniższej kategorii proponujemy plakaty ścienne z kolażami zdjęć dla par. Jesteśmy pewni, że w swojej kolekcji macie niejedno wspólne zdjęcie, które darzycie szczególną sympatią, dlatego my pragniemy wyeksponować te najlepsze w formie efektownego kolażu, dodać estetyczną grafikę, oprawić i oddać w Wasze ręce. Sprawcie sobie pamiątkę na lata!

Obrazy ze zdjęć na zamówienie

W ofercie naszego sklepu online proponujemy wykonanie atrakcyjnych kolaży ze wspólnych zdjęć Twoich i Twojej drugiej połówki – do wyboru w formie plakatu ściennego lub obrazu na płótnie. Pierwsza opcja to rozwiązanie stworzone do nowoczesnych wnętrz, w których panuje wystrój loftowy. Z kolei obraz na płótnie ze zdjęciem z pewnością przypadnie do gustu tradycjonalistom i miłośnikom klasycznych, lecz wciąż niezwykle oryginalnych dekoracji. To doskonały pomysł na prezent na rocznicę ślubu dla rodziców lub dziadków, na rocznicę związku czy urodziny ukochanej osoby, a także sprawdzi się jako wyjątkowy upominek z okazji zaślubin. Powodów do obdarowania drugiej osoby jest wiele – my pomożemy Ci stworzyć niezapomniany prezent.

Kolaż zdjęć – personalizowane wydruki na płótnie lub plakacie

Pragniesz nadać swoim wnętrzom osobisty charakter poprzez personalizowane dekoracje? Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent na rocznicę ślubu czy urodziny ukochanej osoby? Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy plakaty na ścianę oraz obrazy na płótnie ze zdjęciami w formie kolażu. Wystarczy, że wyślesz nam Wasze ulubione zdjęcia oraz wybierzesz rozmiar i wariant wydruku. Możesz zamówić obraz na płótnie, a także plakat w czarnej, brązowej lub drewnianej ramie. Możliwości jest wiele – to Ty decydujesz o tym, jak będzie wyglądał Twój kolaż!