Naklejki - Do hotelu - strona 1

Nasze produkty

Poprzednia123Następna
Wydruk z twojego zdjęcia

Obrazy stworzone dla hotelowych wnętrz

W naszej ofercie od dość długiego czasu znajdują się obrazy stworzone dla hotelowych wnętrz. Ich niekwestionowaną zaletą jest przede wszystkim wszechstronność tematyczna. Oferujemy zarówno obrazy do hotelu kilkugwiazdkowego, jak i do małych, tematycznych hosteli.

Motyw przewodni: ruch i turystyka

Nietrudno dojść do wniosku, że główną tematyką naszych hotelowych obrazów jest ruch, dynamika, egzotyka i turystyka. W naszym asortymencie posiadamy obrazy do hotelu, które nawiązują do rejsów statkiem, dalekich, egzotycznych krajów i... pięknej przyrody, gdyż również ją podziwia się w trakcie wakacyjnych (i nie tylko) eskapad. Ciekawą propozycją są np. obrazy, które ukazują w swej kompozycji głębię przestrzeni. Z obrazów o tematyce morskiej ucieszą się zwłaszcza właściciele nadmorskich pensjonatów, a z typowo górskich kompozycji — właściciele sudeckich, bieszczadzkich, tatrzańskich i beskidzkich obiektów.

Obrazy, ramy i antyramy

W naszym asortymencie można znaleźć obrazy na płótnie, plakaty w antyramach i wiele innych, ciekawych projektów. Klient może wybrać sposób realizacji danego zamówienia, dostosowując go zarówno do klimatycznych, klasycznych wnętrz, jak i do nowocześnie zaaranżowanych, pełnych światła pomieszczeń. Co ważne, po kliknięciu wybranego projektu wyświetli się narzędzie, w którym będzie można podejrzeć efekty wprowadzonych zmian. Wybierając np. obrazy na płótnie, klient ma możliwość doboru odpowiedniej dla nich ramki w kolorze czarnym lub brązowym.

Efekty specjalne

Zamawiając u nas obrazy do hotelu, klienci mają możliwość wzbogacenia wybranego obrazu w określone efekty graficzne. Sepia, czerń i biel, a także konwersja obrazu do zimnych barw to nie jedyne możliwości, z których nasz klient może skorzystać. Plakat do hotelu może być również zoptymalizowany pod kątem rozmiaru, a także dowolnie odwrócony i poddany efektom wielostronnego odbicia. Wszystkie te zmiany można na bieżąco podglądać, dzięki czemu wybór właściwej kompozycji będzie znacznie łatwiejszy.

Szeroka baza projektów

Naszym atutem jest wszechstronność. Oferujemy obrazy do hotelu (i nie tylko) o bardzo zróżnicowanej tematyce. Ludzie, zwierzęta, podróże i architektura to tylko przykłady motywów, które pojawiają się w naszej ofercie. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować swój asortyment do potrzeb wyjątkowych i unikatowych obiektów turystycznych.

Każdy nasz obraz i plakat do hotelu to odrębne dzieło sztuki. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty chętnie na nie odpowiemy. Jesteśmy otwarci na każdą sugestię i propozycję.