Obraz na płótnie – Gorąca czekolada z dodatkami – jednoczęściowy kwadratowy JN452 - Digitaldruk
Obraz na płótnie – Gorąca czekolada z dodatkami – jednoczęściowy kwadratowy JN452 Zobacz większe
Obraz na płótnie – Gorąca czekolada z dodatkami – jednoczęściowy kwadratowy JN452

Kliknij na obrazek aby go powiększyć

Nowy produkt

Obraz na płótnie – Gorąca czekolada z dodatkami – jednoczęściowy kwadratowy JN452

Średnia ocena 10/10 - Liczba opinii 1

Cena:30,00 zł

Płatności

Opis produktu

Używamy drukarek wielkoformatowych Epson wyposażonych w najnowsze głowice MicroPiezo™, które zapewniają najwyższą gładkość kolorów i dokładność szczegółów.
Ekologiczne tusze Epson UltraChrome Ink z technologią Vivid Magenta gwarantują szerszą gamę kolorów i większą dokładność barw. Wydruki są odporne na działanie promieni słonecznych, więc niezwykle długo zachowują kolor oraz jakość.
Stosujemy wysokiej jakości płótno o delikatnym splocie, które zapewnia doskonałą ostrość obrazu oraz optymalne odzwierciedlenie kolorów.
Obrazy nie wymagają dodatkowej oprawy i są gotowe do powieszenia zaraz po wyjęciu z pudełka. Posiadają zadrukowane boki oraz zamocowaną zawieszkę.
Płótno naciągnięte jest na naturalną sosnową ramę o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz zyskuje przestrzenny efekt 3D.
Obrazy są owijane folią stretch zapewniając ochronę przed wilgocią, oraz pakowane w sztywny karton zapewniający bezpieczeństwo w transporcie.

Opinie

ratingpolecam
Natalia S. dnia 2018-07-27

Wszystko na szóstkę, obraz dobrej jakości,informacje o przesyłce na bieżąco, wysyłka nawet trochę przed czasem, towar bardzo dobrze zapakowany noi bardzo fajna stronka, z której bardzo przyjemnie się korzystało. Gorąco polecamInne warianty obrazu