Obraz na płótnie – Różyczki dla małej dziewczynki – jednoczęściowy kwadratowy K1000 - Digitaldruk
Obraz na płótnie – Różyczki dla małej dziewczynki – jednoczęściowy kwadratowy K1000 Zobacz większe
Obraz na płótnie – Różyczki dla małej dziewczynki – jednoczęściowy kwadratowy K1000

Kliknij na obrazek aby go powiększyć

Nowy produkt

Obraz na płótnie – Różyczki dla małej dziewczynki – jednoczęściowy kwadratowy K1000

Średnia ocena 10/10 - Liczba opinii 1

Cena:30,00 zł

Płatności

Opis produktu

Używamy drukarek wielkoformatowych Epson wyposażonych w najnowsze głowice MicroPiezo™, które zapewniają najwyższą gładkość kolorów i dokładność szczegółów.
Ekologiczne tusze Epson UltraChrome Ink z technologią Vivid Magenta gwarantują szerszą gamę kolorów i większą dokładność barw. Wydruki są odporne na działanie promieni słonecznych, więc niezwykle długo zachowują kolor oraz jakość.
Stosujemy wysokiej jakości płótno o delikatnym splocie, które zapewnia doskonałą ostrość obrazu oraz optymalne odzwierciedlenie kolorów.
Obrazy nie wymagają dodatkowej oprawy i są gotowe do powieszenia zaraz po wyjęciu z pudełka. Posiadają zadrukowane boki oraz zamocowaną zawieszkę.
Płótno naciągnięte jest na naturalną sosnową ramę o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz zyskuje przestrzenny efekt 3D.
Obrazy są owijane folią stretch zapewniając ochronę przed wilgocią, oraz pakowane w sztywny karton zapewniający bezpieczeństwo w transporcie.

Opinie

ratingBardzo dobra firma
Michał S. dnia 2014-11-29Jestem zachwycona wysoką jakością obrazu ale równiez profesjonalną obsługą, swietnym kontaktem i błyskawiczną przesyłką towaru. Zasługujecie na najwyzsza notę i wdzieczność zachwyconej klientki. SUPER POZYTW! ! !


Inne warianty obrazu