Obraz na płótnie – Z pośpiechu zgubił tył – jednoczęściowy kwadratowy GR265 - Digitaldruk
Obraz na płótnie – Z pośpiechu zgubił tył – jednoczęściowy kwadratowy GR265 Zobacz większe
Obraz na płótnie – Z pośpiechu zgubił tył – jednoczęściowy kwadratowy GR265

Kliknij na obrazek aby go powiększyć

Nowy produkt

Obraz na płótnie – Z pośpiechu zgubił tył – jednoczęściowy kwadratowy GR265

Średnia ocena 10/10 - Liczba opinii 1

Cena:30,00 zł

Płatności

Opis produktu

Używamy drukarek wielkoformatowych Epson wyposażonych w najnowsze głowice MicroPiezo™, które zapewniają najwyższą gładkość kolorów i dokładność szczegółów.
Ekologiczne tusze Epson UltraChrome Ink z technologią Vivid Magenta gwarantują szerszą gamę kolorów i większą dokładność barw. Wydruki są odporne na działanie promieni słonecznych, więc niezwykle długo zachowują kolor oraz jakość.
Stosujemy wysokiej jakości płótno o delikatnym splocie, które zapewnia doskonałą ostrość obrazu oraz optymalne odzwierciedlenie kolorów.
Obrazy nie wymagają dodatkowej oprawy i są gotowe do powieszenia zaraz po wyjęciu z pudełka. Posiadają zadrukowane boki oraz zamocowaną zawieszkę.
Płótno naciągnięte jest na naturalną sosnową ramę o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz zyskuje przestrzenny efekt 3D.
Obrazy są owijane folią stretch zapewniając ochronę przed wilgocią, oraz pakowane w sztywny karton zapewniający bezpieczeństwo w transporcie.

Opinie

ratingpolecam
Sylwia O. dnia 2018-12-20

Kupiłam obraz, który jest dokładnie taki, jak prezentowany na stronie sklepu. Obraz wygląda w rzeczywistości doskonale. Dobrze zapakowany do transportu. Wszystko załatwione bardzo szybko.Inne warianty obrazu