Obraz na płótnie – Dolewka złotego napoju – jednoczęściowy kwadratowy JN115 - Digitaldruk
Obraz na płótnie – Dolewka złotego napoju – jednoczęściowy kwadratowy JN115 Zobacz większe
Obraz na płótnie – Dolewka złotego napoju – jednoczęściowy kwadratowy JN115

Kliknij na obrazek aby go powiększyć

Nowy produkt

Obraz na płótnie – Dolewka złotego napoju – jednoczęściowy kwadratowy JN115

Średnia ocena 10/10 - Liczba opinii 1

Cena:30,00 zł

Płatności

Opis produktu

Używamy drukarek wielkoformatowych Epson wyposażonych w najnowsze głowice MicroPiezo™, które zapewniają najwyższą gładkość kolorów i dokładność szczegółów.
Ekologiczne tusze Epson UltraChrome Ink z technologią Vivid Magenta gwarantują szerszą gamę kolorów i większą dokładność barw. Wydruki są odporne na działanie promieni słonecznych, więc niezwykle długo zachowują kolor oraz jakość.
Stosujemy wysokiej jakości płótno o delikatnym splocie, które zapewnia doskonałą ostrość obrazu oraz optymalne odzwierciedlenie kolorów.
Obrazy nie wymagają dodatkowej oprawy i są gotowe do powieszenia zaraz po wyjęciu z pudełka. Posiadają zadrukowane boki oraz zamocowaną zawieszkę.
Płótno naciągnięte jest na naturalną sosnową ramę o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz zyskuje przestrzenny efekt 3D.
Obrazy są owijane folią stretch zapewniając ochronę przed wilgocią, oraz pakowane w sztywny karton zapewniający bezpieczeństwo w transporcie.

Opinie

ratingGorąco polecam
Monika M. dnia 2017-01-27Bardzo dziękuję za szybką i fachową pomoc jaką zawsze otrzymuję, za szybką wysyłkę kurierem, staranne zapakowanie ale przede wszystkim za mega świetną jakość, rewelacyjne odzwierciedlenie kolorów i precyzyjne wykonanie obrazu. Pozdrawiam!


Inne warianty obrazu