Silny potok w środku lasu - KN861 #wf3091 - Do kuchni - Obrazy na płótnie -

Silny potok w środku lasu - KN861#wf3091

Ładowanie fotografii...
+
-
Kadr zdjęcia możesz dowolnie przesuwać i zmieniać.
Rodzaj wydruku
Warianty
Laminat
Rozmiar
Kadr
Pojedynczy obraz
Kadr
Efekt
Odbicie
Obrót
Cena przed rabatem: 0zł
Rabat: 0zł
Cena: 0zł
Ilość

Opis produktu

Zdjęcia drukowane na płótnie - wyjątkowa pamiątka na długie lata

Zdjęcia drukowane na płótnie są sprawdzoną alternatywą dla ręcznie malowanych obrazów. Mogą one przedstawiać ważne wydarzenia z życia i stanowić ciekawe udekorowanie ścian mieszkania. Takie foto-obrazy są wykonywane z użyciem wysokiej jakości sprzętu, dzięki czemu po wydrukowaniu są od razu gotowe do zawieszenia na ścianie. Wybierając odpowiedni format zdjęcia, można stworzyć bardzo ciekawą oraz oryginalną ozdobę każdego mieszkania. Takie zdjęcia stanowią wyjątkową dekorację swych czterech ścian.

Zdjęcia na płótnie - wyjątkowa dekoracja ścian

Fotografie na płótnie stanowią doskonałe rozwiązanie dla tych osób, które pragną wyrazić swój własny styl. Potrafią one w wyjątkowy sposób przyozdobić nie tylko każde prywatne mieszkanie, lecz także biura, kawiarnie, gabinety oraz wiele innych miejsc.

Drukowanie zdjęć na płótnie daje dowolność w doborze tematyki, kolorystyki oraz stylu. Stanowią one świetny pomysł na prezent dla bliskie osoby, a zwłaszcza wówczas, gdy będzie to pamiątka ze wspólnie spędzonych chwil. Tematyka zdjęć drukowanych na płótnie może być bardzo różnorodna. Mogą to być między innymi:
- fotografie rodzinne i okolicznościowe – utrwalające ważne chwile z poszczególnych imprez czy wakacji spędzonych wspólnie z rodziną lub przyjaciółmi
- obrazy z sesji noworodkowych, ciążowych oraz niemowlęcych – takie zdjęcia stanowią ciekawą ozdobę każdego pokoju dziecięcego. Potrafią one sprawić mnóstwo radości oraz nadać każdemu wnętrzu bardzo przyjemnego klimatu
- sesje plenerowe i ślubne – takie fotografie zawsze przypominają o najważniejszych chwilach w życiu i stanowią wyjątkową dekorację ścian.

Wydruk zdjęcia na płótnie – wysoka jakość oraz trwałość

Usługi z zakresu wydruku fotografii na płótnie są świadczone na wysokim poziomie. Są one realizowane bardzo szybko, a cena jest bardzo atrakcyjna. Wydruk odbywa się za pomocą wielkoformatowych drukarek wyposażonych w najnowsze głowice, które to zapewniają najwyższą gładkość kolorów oraz dokładność wszystkich istotnych szczegółów. Do wydruku jest zawsze stosowane wysokiej jakości płótno o bardzo delikatnym splocie, które zapewnia doskonałą ostrość obrazu oraz optymalne odzwierciedlenie kolorów. Jest ono naciągnięte na naturalną, sosnową ramę o grubości 2 centymetrów, dzięki czemu obraz zyskuje przestrzenny efekt 3D. Do wydruku są stosowane ekologiczne tusze, które to gwarantują szerszą gamę kolorów oraz dokładność barw. Wszystkie wykonywane wydruki przez długi czas zachowują pierwotny kolor. Są one bardzo odporne na niekorzystne działanie promieni słonecznych. Fotografie drukowane na płótnie są doskonałą pamiątką na długie lata.

Jak tworzymy obrazy na płótnie

Używamy drukarek wielkoformatowych Epson wyposażonych w najnowsze głowice MicroPiezo™, które zapewniają najwyższą gładkość kolorów i dokładność szczegółów.
Ekologiczne tusze Epson UltraChrome Ink z technologią Vivid Magenta gwarantują szerszą gamę kolorów i większą dokładność barw. Wydruki są odporne na działanie promieni słonecznych, więc niezwykle długo zachowują kolor oraz jakość.
Stosujemy wysokiej jakości płótno o delikatnym splocie, które zapewnia doskonałą ostrość obrazu oraz optymalne odzwierciedlenie kolorów.
Obrazy nie wymagają dodatkowej oprawy i są gotowe do powieszenia zaraz po wyjęciu z pudełka. Posiadają zadrukowane boki oraz zamocowaną zawieszkę.
Płótno naciągnięte jest na naturalną sosnową ramę o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz zyskuje przestrzenny efekt 3D.
Obrazy są owijane folią stretch zapewniając ochronę przed wilgocią, oraz pakowane w sztywny karton zapewniający bezpieczeństwo w transporcie.