Obraz na płótnie – Kanał w chińskim mieście Lijiang – jednoczęściowy kwadratowy AM391 - Digitaldruk
Obraz na płótnie – Kanał w chińskim mieście Lijiang – jednoczęściowy kwadratowy AM391 Zobacz większe
Obraz na płótnie – Kanał w chińskim mieście Lijiang – jednoczęściowy kwadratowy AM391

Kliknij na obrazek aby go powiększyć

Nowy produkt

Obraz na płótnie – Kanał w chińskim mieście Lijiang – jednoczęściowy kwadratowy AM391

Średnia ocena 9/10 - Liczba opinii 1

Cena:30,00 zł

Płatności

Opis produktu

Używamy drukarek wielkoformatowych Epson wyposażonych w najnowsze głowice MicroPiezo™, które zapewniają najwyższą gładkość kolorów i dokładność szczegółów.
Ekologiczne tusze Epson UltraChrome Ink z technologią Vivid Magenta gwarantują szerszą gamę kolorów i większą dokładność barw. Wydruki są odporne na działanie promieni słonecznych, więc niezwykle długo zachowują kolor oraz jakość.
Stosujemy wysokiej jakości płótno o delikatnym splocie, które zapewnia doskonałą ostrość obrazu oraz optymalne odzwierciedlenie kolorów.
Obrazy nie wymagają dodatkowej oprawy i są gotowe do powieszenia zaraz po wyjęciu z pudełka. Posiadają zadrukowane boki oraz zamocowaną zawieszkę.
Płótno naciągnięte jest na naturalną sosnową ramę o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz zyskuje przestrzenny efekt 3D.
Obrazy są owijane folią stretch zapewniając ochronę przed wilgocią, oraz pakowane w sztywny karton zapewniający bezpieczeństwo w transporcie.

Opinie

ratingŚwietny sklep internetowy
Rafał S. dnia 2013-09-30Realizacja zamówienia, przesyłka i opakowanie - rewelacyjnie! Bardzo miły kontakt, w przypadku przeróbek zdjęcia zawsze dostajemy próbkę i potwierdzamy, że o to nam chodziło. Czas reakcji również krótki. Po prostu profesjonalny sklep. Oby takich sklepów było więcej w sieci.


Inne warianty obrazu