Obrazy na płótnie - Jedzenie i napoje - strona 1

Jedzenie i napoje

Nasze produkty

Poprzednia123Następna
Wydruk z twojego zdjęcia

Żywność i jej piękno, które warto utrwalić

Jedzenie to coś więcej, niż tylko pokarm. To dzieło natury, które samo w sobie jest po prostu piękne. Jedzenie na obrazach pojawia się nieprzypadkowo. Są one zwykle ozdobą restauracji, kawiarni i wielu innych obiektów gastronomicznych. Nie jest bowiem tajemnicą, że pięknie prezentująca się żywność najbardziej pobudza apetyt.

Naturalnie i schludnie

Kompozycje przedstawiające zestawy przypraw, elegancko podane dania, a także naturalnie wyglądającą kawę to... nasza specjalność. Oferujemy Państwu dowolny obraz lub plakat z jedzeniem, który będzie prawdziwą ozdobą punktu gastronomicznego. Naszym klientom proponujemy kompozycje, w których naturalne, elegancko podane jedzenie staje się czymś więcej, niż tylko zwykłą ozdobą. Dzięki tak dobranym obrazom, Państwa klienci jeszcze bardziej rozsmakują się w podawanych daniach.

Napoje — rzecz święta!

Trudno wyobrazić sobie posiłek bez napoju. W naszej ofercie można znaleźć napoje na obrazie, przy czym każdy z nich jest zupełnie inny. Oprócz standardowej kawy i herbaty, na naszych obrazach znajdują się również orzeźwiające soki, zimne alkohole i popularne napoje gazowane. Tak duża liczba różnych, różnych dostępnych u nas projektów graficznych sprawia, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Plakat z kawą lub herbatą będzie świetną ozdobą kawiarni. Z kolei napoje gazowane, soki i alkohole to idealne uzupełnienie stylizacji małych i dużych restauracji.

Owoce i przetwory

W naszym zestawieniu obrazów powiązanych z tematyką napojów nie mogło zabraknąć grafik, których centralnym elementem są owoce. Nieprzypadkowo ukazaliśmy je w idealnej, nienaruszonej i naturalnej formie. Owocowe jedzenie na obrazach kojarzy się ze świeżością i naturalnym smakiem. Państwa klienci z pewnością docenią fakt, że podawane dania są smaczne, zdrowe i przede wszystkim bogate w składniki odżywcze. Warto też zauważyć, że owocowe napoje na obrazie również działają stymulująco (zwłaszcza latem).

Sztućce i inne dekoracje

W naszym banku grafik nie mogło zabraknąć projektów, w których eksponuje się niezwykłą rolę sztućców. Nie jest tajemnicą, że w gastronomii traktuje się je nie tylko jako narzędzie do spożywania posiłku, ale też jako ozdobę stołu. Jedzenie na obrazach jest bardzo często przedstawione w towarzystwie ekskluzywnych sztućców, które podkreślają profesjonalizm zespołu odpowiedzialnego za przygotowywanie potraw.

Na koniec warto dodać, że każdy nasz plakat z jedzeniem jest dostępny w różnych rozmiarach, począwszy od 20 x 20 cm, aż po 180 × 90 cm. Co więcej, istnieje też możliwość dodania określonego efektu, odbicia lub obrotu.