W czym obrazy drukowane są lepsze od obrazów malowanych? - Digitaldruk

W czym obrazy drukowane są lepsze od obrazów malowanych?

Nasze produkty

W czym obrazy drukowane są lepsze od obrazów malowanych?

Jesteś właśnie na etapie urządzania Twojego nowego domu lub mieszkania? A może chcesz udekorować swoje dotychczasowe lokum? Idealną ozdobą ścian są oczywiście obrazy. Jeśli, zastanawiasz się czy wybrać obrazy drukowane czy malowane, zapraszamy do lektury artykułu!

Niższa cena i krótszy termin realizacji

Pierwszą i niezaprzeczalną zaletą drukowanych obrazów na ścianę jest ich niski koszt. Ceny jednoczęściowych grafik zaczynają się w naszym sklepie już od 12zł, a obrazy kilkuczęściowe kupisz już za kilkadziesiąt złotych. Bardzo wygodny i komfortowy jest również sposób składania zamówienia oraz szybki termin realizacji zlecenia. Wszystko załatwisz on-line, bez wychodzenia z domu, a obraz w przeciągu kilku dni roboczych dostarczy profesjonalna firma kurierska. Dzięki temu możesz cieszyć się oryginalnym i pięknym obrazem w przystępnej cenie praktycznie zaraz po zakupie!

Ogromny wybór wzorów

W naszym sklepie oferujemy obrazy na ścianę w ogromnej liczbie wzorów, a także w różnych kształtach i formach. Obraz kwadratowy, pionowy, poziomy, a może tryptyk lub obraz wieloczęściowy? Dopasuj obrazy na płótnie do wystroju i charakteru danego pomieszczenia. A także do swojego gustu!

Wszystkie drukowane obrazy na płótnie możesz dokładnie obejrzeć w naszym sklepie internetowym przed złożeniem zamówienia. To gwarancja idealnego dopasowania wzoru grafiki do wnętrza Twoich oczekiwań oraz aranżacji domu.

Możliwość spersonalizowania obrazu np. na prezent

Nie znalazłeś interesującego Cię wzoru na naszej stronie www? Możesz zamówić obrazy na ścianę z własnego zdjęcia! Widok z wakacji, rodzinne selfie lub portret ukochanych dzieci czy wnuków to świetny pomysł nie tylko na wyjątkową dekorację Twojego domu, lecz także na spersonalizowany prezent. Obrazy drukowane na płótnie z Twojego zdjęcia dają nieskończoną liczbę możliwości – jedynym ograniczeniem jest Twoja kreatywność!

Podsumowując – wydrukowane obrazy na płótnie są tańszym, wygodniejszym i bardziej dopasowanym do Twoich potrzeb rozwiązaniem od obrazów malowanych. Jeśli szukasz nowoczesnych dekoracji do swojego mieszkania, to idealna propozycja dla Ciebie!