Pomysł na prezent, nie tylko dla dorosłych - Digitaldruk

Pomysł na prezent, nie tylko dla dorosłych

Nasze produkty

Pomysł na prezent, nie tylko dla dorosłych

Pomysł na prezent, nie tylko dla dorosłych

XXI wiek to czas, kiedy personalizujemy właściwie wszystko. Do swoich potrzeb możemy dostosować nawet telefony komórkowe czy komputery. Koszulki, kubki, kalendarze czy długopisy z grafiką według własnego projektu nikogo już nie szokują. Wydruk zdjęcia na płótnie to nowoczesna forma utrwalania wspomnień – poznaj jej największe atuty.

Zastanawiasz się jak sprawić, aby pokój Twojego dziecka stał się bardziej przytulny? Wydrukuj jego ulubione zdjęcie na płótnie! Nie musi to być zdjęcie rodzinne. Grafika przedstawiająca ulubioną postać z bajki lub fotografia utrwalająca ważne wydarzenie z życia Twojego dziecka sprawdzi się także doskonale. Wydruk na płótnie może również pełnić funkcję fototapety na ścianę – w tym wypadku nic Cię nie ogranicza, to Ty decydujesz co i w jakim rozmiarze znajdzie się na tkaninie. Nie masz pomysłu co na niej zamieścić? To żaden problem! Skorzystaj z gotowych szablonów, a na pewno znajdziesz coś dla siebie! Wyszukanie odpowiedniego projektu jest podzielone na kategorie oraz pomieszczenia, dzięki czemu z łatwością przejdziesz do interesujących Cię grafik.            

Jedno czy wiele zdjęć na jednym płótnie

Czy na jednym płótnie możesz zamieścić tylko pojedyncze zdjęcie? Oczywiście, że nie. Możliwości są nieograniczone - stwórz kolaż ze zdjęć rodzinnych. Wybierz zdjęcia, na których Twoje dziecko przygotowywało się do zawodów, a na środku umieść fotografię utrwalającą osiągnięty sukces. Płótno możesz również potraktować jako tło, na którym umieszczone będzie kilka zdjęć, wyglądających jak przyczepione taśmą lub pinezką. Całość uzupełnij o grafikę z ulubioną postacią z bajki Twojego dziecka i stwórz prawdziwe dzieło sztuki, które zachwyci Twoją pociechę. Wybrane zdjęcia możesz także uzupełnić o ważną datę lub wesołą grafikę.

Indywidualny charakter Twojego domu

Decydując się na wydruk zdjęcia na płótnie, nadajesz swojemu domowi wyjątkowego charakteru. Pamiętaj także, że jedna osoba nie musi decydować o tym, co znajdzie się w każdym pomieszczeniu. Usiądźcie wspólnie nad zdjęciami i stwórzcie razem niepowtarzalne projekty. W ten sposób wasze zdjęcia zyskają zupełnie nowego znaczenia. Będą nie tylko uwiecznionymi chwilami na fotografii, ale również niezwykłymi momentami towarzyszącymi podczas tworzenia projektów na płótno. Zdjęcia to nie tylko postacie i sceneria, ale przede wszystkim niepowtarzalne emocje, które się z nimi wiążą. Wydruk fotografii na płótnie daje możliwość tym wszystkim z pozoru zwyczajnym chwilom na towarzyszenie rodzinie w codziennym życiu. Jest to najprostszy i jeden z lepszych sposobów na nadanie indywidualnego charakteru domowi.

Nadaj starym zdjęciom nowego znaczenia

Lubisz stare, czarno-białe zdjęcia, które przedstawiają Twoich dziadków, dawny wygląd domu czy sposób obchodzenia świąt? A może Twoje dziecko również uwielbia oglądać te pożółkłe już fotografie? Nadaj im nowego życie na płótnie! Stwórzcie niezwykły zestaw zdjęć tworzących drzewo genealogiczne, a może znajdziecie nawet jakieś podobieństwa. Niech te czarno-białe fotografie nie staną się zapomnianym fragmentem życia, a ważnym jego elementem. Odszukaj zdjęcia Twoich dziadków, rodziców i zestaw ze swoimi i dzieci - wspólnie stwórzcie wyjątkowe drzewo rodziny. Forma jest dowolna. Mogą to być zdjęcia nakładane na siebie chronologicznie lub znajdźcie zupełnie inny sposób na ich ułożenie.  

Obrazy kilkuczęściowe

Masz ciekawe zdjęcie panoramiczne, które doskonale prezentowałoby się w pokoju Twojego dziecka, ale chcesz, aby efekt został zachowany? Podziel go na kilka oddzielnych obrazów na płótnie a uzyskasz efekt, o jakim nawet nie marzyłeś. Do wyboru masz mnóstwo możliwości ułożenia i kształtów poszczególnych części. W ten sposób możesz podzielić również zdjęcia grupowe ze ślubu, komunii lub wakacji. Sam zdecyduj czy ten efekt zastosujesz na całej fotografii, czy tylko na wybranym jej fragmencie oraz z ilu części ma się on składać. Zdjęcia przestały być tylko wydrukami upamiętniającymi chwile lub plikami przeglądanymi na ekranie komputera, a stały się niezwykłą dekoracją dowolnego wnętrza.