Pomysły na napisy w pomieszczeniach - Digitaldruk

Pomysły na napisy w pomieszczeniach

Nasze produkty

Pomysły na napisy w pomieszczeniach

Projektanci mają mnóstwo różnorodnych pomysłów na udekorowanie ścian w pomieszczeniach. Tapety, obrazy, ozdobne drobiazgi co prawda mogą stworzyć wyjątkowy klimat w pomieszczeniu, jednak ze względu na częste występowanie nie są już rozwiązaniem zbyt oryginalnym. Co zatem wybrać do zdobienia ścian w pomieszczeniu, by ozdoba była niebanalna, a tym samym prezentowała się bardzo dobrze? Bardzo ciekawym rozwiązaniem są różnego rodzaju napisy na ścianę. Wykonywane są przy pomocy specjalny szablonów, które są łatwe zastosowaniu i co najważniejsze można je później bez większych trudności usunąć ze ściany.

Oryginalne i niebanalne

Napisy na ścianę to bardzo różnorodne rozwiązanie, obejmujące różną tematykę, więc z pewnością każdy tu będzie mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie. Mogą być to zarówno znane cytaty, jak i sentencje pochodzące z popularnych książek czy filmów. Osoby z poczuciem humoru mogą pokusić się o umieszczeniu na ścianie dowcipu, a miłośnicy poezji mogą umieścić tam fragment ulubionego wiersza. W tym przypadku możliwości są naprawdę nieograniczone. Napisy mogą mieć nie tylko dowolną treść, ale także czcionkę czy kolor. Najważniejsze jest to, by podobały się domownikom i doskonale podkreślały charakter pomieszczenia.

Jeżeli nie chcemy napisu umieszczać na ścianie na stałe, ciekawym rozwiązaniem będą plakaty z napisami czy napisy na obrazach, które można szybko i łatwo zdjąć, jeżeli nie będą się już wydawały tak atrakcyjne, jak na początku.

Jak wybrać najlepszy napis na ścianę?

Napisy na ścianę to chyba jedna z najbardziej różnorodnych dekoracji, pozwalająca na dowolne zdobienie pomieszczenia. Plakaty z napisami? Napisy na obrazach? Szablony do samodzielnego malowania? Możliwości jest naprawdę bardzo dużo, więc bez wątpienia będzie w czym wybierać. Napisy wcale nie muszą być dowcipne, odnosić się do ulubionych cytatów czy powiedzonek. Oryginalnym rozwiązaniem jest nawiązanie do funkcji pełniącej przez pomieszczenie, w którym się znajdą. W kuchni bardzo oryginalnie prezentują się przepisy kulinarne czy inspirujące hasła, w salonie mogą być to cytaty czy odnośniki do wspólnego spędzania czasu, w sypialni ciekawie wyglądają hasła związane z odpoczynkiem i relaksem.

Nie ma udanego przepisu na to, czym należy się kierować, wybierając napis na ścianę. Wybór zależny jest tu przede wszystkim od preferencji domowników i ich pomysły na urządzenie danego miejsca. Warto przy tym zwracać uwagę nie tylko na treść napisu, ale również na to, by miał on ciekawie wyglądającą, bardzo dekoracyjną formę.