Obraz na płótnie jako prezent - Digitaldruk

Obraz na płótnie jako prezent

Nasze produkty

Obraz na płótnie jako prezent

Mamy dla Ciebie pomysł na wyjątkowy prezent

Czy masz swoją listę prezentów uniwersalnych, „awaryjnych”, które sprawdzają się przy każdej okazji? Ponadczasowe perfumy, kapcie, czekoladki, pióro, kosmetyk, alkohol, rękawiczki… Zawsze cieszą, ale też rzadko zaskakują. A czasami przychodzi ochota na wywołanie wrażenia na bliskiej osobie. Wręczenie prezentu z kategorii „specjalny”, który przetrwa nie chwilę, nie jeden sezon, ale wiele lat.

Takim podarunkiem może być właśnie fotoobraz. Pomyśl tylko jaką radość sprawisz osobie, która zobaczy swoje zdjęcie ze ślubu, czy rodzinnych wakacji, w dużym formacie. Następnie z dumą powiesi na ścianie lub postawi na półce. Obraz na prezent będzie gestem indywidualnym, niepowtarzalnym i nietuzinkowym.

Daj nowe życie starym zdjęciom

Archiwalne zdjęcia z rodzinnego albumu są wyjątkowe pod każdym względem.  Chwytają za serce i nierzadko są powodem do wspomnieć i wzruszeń. Możesz sprawić, że te fotografie, upamiętniające tak szczególne chwile z życia bliskiej ci osoby, będą gościć w domu na stałe, w widocznym miejscu. W formie obrazu na płótnie, który znacznie zmienia sposób postrzegania zdjęcia.

Fotoobraz może być wielką niespodzianką z okazji świąt czy urodzin. Może przypadkiem trzymasz zdjęcie, które jeszcze nie ujrzało światła dziennego? Zabawny moment z imprezy, sekretne ujęcie bliskiej osoby? Zaskocz ją i podaruj właśnie to zdjęcie w dużej i niecodziennej wersji – na płótnie.

Na płótno bez problemu można przenieść zdjęcie w wersji cyfrowej, jak i wydrukowane niegdyś na papierze fotograficznym. Wystarczy je zeskanować przy użyciu skanera, niekoniecznie specjalistycznego. Fotoobraz nie tylko przedłuży trwałość zdjęcia, a także nada jemu zupełnie nowe oblicze. 

Nowoczesne obrazy na płótnie

Jeżeli zdjęcie na płótnie to dla ciebie zbyt osobisty i zobowiązujący gest, możesz wybrać obraz na prezent przedstawiający gotową kompozycję: krajobraz, zwierzęta, architekturę czy obiekty. Obraz z ciekawą grafiką jest bardziej uniwersalny i można go wręczyć nie tylko rodzinie czy przyjacielowi.

Obraz na płótnie, a także fotoobraz będą doskonałymi prezentami dla osoby, która lubi otaczać się nowoczesnymi dekoracjami wnętrz. Warto jednak wcześniej upewnić się, jakie są gusta obdarowanego i czy obraz znajdzie swoje miejsce w domu.

Wielu naszych klientów na szczególne okazje wybiera duże panoramiczne obrazy do salonu lub sypialni. Jednak praktyczniejsze są obrazy w mniejszych formatach, gdyż łatwiej znaleźć dla nich przestrzeń na ścianie. Mniejsze obrazy można również ustawić na komodzie, półce i dowolnie zmieniać ich ułożenie.

Obraz kwadratowy, prostokątny, a może wieloczęściowy?

W naszej ofercie znajdują się obrazy różnej wielkości, w wielu wariantach. W zależności od stylu i wielkości wnętrza, polecamy formaty pojedyncze lub wieloczęściowe.

O tym, jakimi zasadami należy się kierować podczas wyboru obrazu do kuchni, sypialni i salonu, pisaliśmy tu:

Najbardziej widowiskowe są obrazy, składające się z wielu elementów tworzących asymetryczne konstrukcje. Przykładowe kompozycje można zobaczyć tu: obrazy nowoczesne/pięcioczęściowe.